Kojima prezentuje nowe zdjęcia z Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

Hideo Kojima, na swoim oficjalnym tweeterze jest bardzo aktywnym promotorem Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. W ostatnich dniach opublikował tam kilka zdjęć z tej produkcji, nie inaczej jest dnia dzisiejszego. 

Metal-Gear-solid-5-banner

Hideo Kojima nie zaprzestaje prezentować swoich fotograficznych zdobyczy na swoim osobistym tweeterze. Tym razem porusza ponownie kwestię Ground Zeroes, swoistego prologu do Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, które będzie pełnoprawną, piątą z kolei odsłoną serii. Ekscentryczny szef studia Kojima Productions, który od lat jest związany lukratywną umową z Konami, postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i co kilka dni publikuje nowe fotografie z nadchodzącego hitu. Skradankowa seria otrzyma teraz zupełnie nową jakość, a to za sprawą nowego silnika graficznego, który jest wstanie generować rozległe, otwarte połacie terenu, pełne detali, szczegółów i efektów cząsteczkowych. Na czterech poniższych fotografiach możecie odnotować różnice pomiędzy obiema generacjami. Sam japończyk nie postawił sprawy jasno, co cechuje go od tylu lat, tym samym nie wiemy, które fotografie prezentują daną platformę.

To jednak nie koniec atrakcji. Dziś rano świat obiegła informacja o nowych informacjach na temat zawartości edycji kolekcjonerskiej rzeczonej gry. Na poniższych fotografiach możecie również przyjrzeć się figurce, świetnie wykonanej trzeba przyznać, jednej z bohaterek gry – Quiet. Snajper płci żeńskiej jest wirtualnym odbiciem Stefani Joosten, która posłużyła jako modelka w procesie sesji motion capture. Hideo Kojima zdradził również kilka szczegółów na temat osiągnięć i wyzwań w grze. Na jednym ze zdjęć widać, że do zadań Snake’a należeć będzie ratowanie określonej liczby jeńców. Co ciekawe, nie wyjaśniono jednak, czy aby to jest część misji pobocznych, czy kampanii głównej. Jak dotąd wiemy, że Ground Zeroes będzie tylko wstępem do dania głównego, ale poniższe obrazki konkretnie zachęcają nas do wgłębienia się w ten tytuł. Sama figurka robi wrażenie, któż by nie chciał postawić takiego gadżetu na swojej półce na telewizorem?

gz1 gz2 gz3 gz4

 

gz fig 1 gz fig 2 gz fig 3

Written By
More from konadmin

COMPONENT

This is the component area of the template – The component area...
Read More