Kochasz platformówki? Zakup PlayStation Vita!

530x650_39807

Sony, z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, zamieściło w sieci ciekawą reklamę swojego handhelda – PlayStation Vita.

Polska_premiera_konsoli_5663921

Sony odbiło się od dna i po słabym starcie PlayStation Vita, ascetycznej bibliotece gier i słabym wsparciu ze strony developerów, wychodzi na prostą. Konsola Sony sprzedaje się coraz lepiej, przynosząc coraz to wyższe zyski koncernowi z Japonii. W Europie można już kupić atrakcyjny zestaw, na który składa się PlayStation 4 i Vita, w cenie 599 euro ( 2479 zł). Za taką cenę możemy otrzymać ciekawy zestaw dwóch konsol, kartę pamięci i świetnie oceniane Tearaway na Vitę. Przypomnę tylko, iż jest to gra studia Media Molecule, która zabiera nas do świata wycinanek i wydzieranek, gdzie to w naszych dłoniach leży przyszłość papierowego doręczyciela lub doręczycielki.

Na zamieszczonym filmiku, Sony stara się wyjaśnić, iż PlayStation Vita jest świetnym prezentem na święta i konsolą dla graczy przepadającymi za grami platformowymi. Trzeba przyznać, że zebrano naprawdę mocną reprezentację z Tearaway włącznie. Oczywiście nie mogło zabraknąć klocków LEGO, w dwóch wydaniach: herosów Marvela, jak również utrzymanego w klimatach fantastyki Legends of Chima. Na PlayStation Vita można zagrać również w słodko wyglądającą, ale to tylko pozory, grę Invizimals. Flower zaś, jest bajecznie wykonanym platformerem, w którym poprowadzimy wiatr i płatki kwiatów poprzez piękne ogrody i łąki.

Do Gwiazdki pozostało jeszcze kilka dni. Myślę więc, że jeżeli szukacie prezentów, powinniście się zainteresować właśnie PlayStation Vita, tym bardziej jeżeli macie w swoich rodzinach namiętnych graczy!

Written By
More from konadmin

Garść nowych informacji na temat Lords of the Fallen

Tomasz Gop to człowiek instytucja na rodzimym rynku. Pracował między innymi przy...
Read More