Kochasz platformówki? Zakup PlayStation Vita!

530x650_39807

Sony, z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, zamieściło w sieci ciekawą reklamę swojego handhelda – PlayStation Vita.

Polska_premiera_konsoli_5663921

Sony odbiło się od dna i po słabym starcie PlayStation Vita, ascetycznej bibliotece gier i słabym wsparciu ze strony developerów, wychodzi na prostą. Konsola Sony sprzedaje się coraz lepiej, przynosząc coraz to wyższe zyski koncernowi z Japonii. W Europie można już kupić atrakcyjny zestaw, na który składa się PlayStation 4 i Vita, w cenie 599 euro ( 2479 zł). Za taką cenę możemy otrzymać ciekawy zestaw dwóch konsol, kartę pamięci i świetnie oceniane Tearaway na Vitę. Przypomnę tylko, iż jest to gra studia Media Molecule, która zabiera nas do świata wycinanek i wydzieranek, gdzie to w naszych dłoniach leży przyszłość papierowego doręczyciela lub doręczycielki.

Na zamieszczonym filmiku, Sony stara się wyjaśnić, iż PlayStation Vita jest świetnym prezentem na święta i konsolą dla graczy przepadającymi za grami platformowymi. Trzeba przyznać, że zebrano naprawdę mocną reprezentację z Tearaway włącznie. Oczywiście nie mogło zabraknąć klocków LEGO, w dwóch wydaniach: herosów Marvela, jak również utrzymanego w klimatach fantastyki Legends of Chima. Na PlayStation Vita można zagrać również w słodko wyglądającą, ale to tylko pozory, grę Invizimals. Flower zaś, jest bajecznie wykonanym platformerem, w którym poprowadzimy wiatr i płatki kwiatów poprzez piękne ogrody i łąki.

Do Gwiazdki pozostało jeszcze kilka dni. Myślę więc, że jeżeli szukacie prezentów, powinniście się zainteresować właśnie PlayStation Vita, tym bardziej jeżeli macie w swoich rodzinach namiętnych graczy!

Written By
More from konadmin

Gaming News, czyli konsolowy przegląd tygodnia (#5)

Witam w kolejnym przeglądzie tygodnia, jak zawsze przepełnionym najciekawszymi informacjami z konsolowego...
Read More