Kobiety pojawią się w grze FIFA 16!

Kobiece reprezentacje wybiegną na murawę w grze FIFA 16. To już oficjalne informacje, teraz czekamy na gameplay z gry na E3 2015!

EA Sports ma przyjemność ogłosić, że w grze FIFA 16 (premiera 25 września 2015 r.) po raz pierwszy w historii serii znajdzie się 12 kobiecych reprezentacji narodowych w piłce nożnej. Drużyny Australii, Brazylii, Kanady, Chin, Anglii, Francji, Niemiec, Włoch i Stanów Zjednoczonych będą dostępne w różnych trybach w najnowszej odsłonie cyklu

FIFA to jedna z najbardziej popularnych serii gier ze stajni Electronic Arts.
FIFA to jedna z najbardziej popularnych serii gier ze stajni Electronic Arts.

Zespół programistów FIFA odtworzył zawodniczki 12 najlepszych reprezentacji kobiecych świata, dokładnie odwzorowując ich twarze, ruchy i charakterystyczne cechy.

Rejestracja ruchu została wykonana niezwykle szczegółowo podczas sesji w studiu EA Canada, w której udział wzięły cztery czołowe reprezentantki Stanów Zjednoczonych: Sydney Leroux, Abby Wambach, Alex Morgan i Megan Rapinoe.

Dzięki temu możliwe było zbudowanie nowego systemu animacji piłkarek w FIFA 16, zawierającego różne rodzaje chodu, biegu, sprintu i ruchu w poziomie. Zawodniczki w FIFA 16 będą wyglądać i poruszać się niczym swoje pierwowzory podczas zmagań boiskowych.

Kobiece reprezentacje narodowe w FIFA 16 będą dostępne od chwili premiery gry w wersjach na PC (za pośrednictwem Origin) oraz na konsole Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4 i PlayStation 3. Najnowszy trailer możecie obejrzeć poniżej.

[informacja prasowa]


[interaction id=”55546f9340f2c57e04043b6c”]
Written By
More from Patryk

Homefront: The Revolution zapowiedziane, rzućcie okiem na zwiastun i okładkę gry!

W sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź gry Homefront: The Revolution w wersjach...
Read More