Klimatyczny zwiastun nowego Thiefa

Jednym z gorętszych tytułów przyszłego roku będzie bez wątpienia nowy Thief. Square Enix nagrało specjalny materiał, w którym Królowa Żebraków zagrała główną rolę.

Thief-4-Banner

 

Nad powrotem znanej marki wspólnie pracują dwie ekipy, Eidos Interactive jako producent, a Square Enix jako wydawca. Thief: Out of Shadows jest czwartą odsłoną przygód złodziejaszka Garreta. W grze wracamy do znanej nam stylistyki, swoistej mikstury okresu wiktoriańskiego, steam punku i średniowiecza. Główny bohater, po latach nieobecności, wraca do lokacji zwanej City, gdzie panuje nowy ład i porządek. Miastem rządzi nowy Baron, który rządzi miastem twardą ręką, a więc wkraczamy my, celem zajścia mu za skórę i…wzbogacenia się.

Gra zapowiada się na godnego przedstawiciela gatunku skradanek, z tą jednak różnicą, iż wydarzenia na ekranie oglądamy z widoku pierwszoosobowego. Czwarta odsłona gry ma wprowadzić nową jakość prowadzenia walki – przeciwnicy będą bardziej aktywni, zorganizowani i roztropni w patrolowaniu pomieszczeń. Na poniższym zwiastunie poznajemy królową Żebraków, która oprowadzi nas po mrocznym mieście, podkreślając istotę naszej roli w całej tej opowieści.

Osobiście już nie mogę doczekać się premiery Thief: Out of Shadows. Gra trafi na wiele platform, zarówno PlayStation 3 i Xboksa 360, jak również na konsole nowej generacji.

Written By
More from konadmin

Nowy Devil May Cry, czyli Dante po liftingu

Capcom przedstawił w trakcie targów E3 pierwszy trailer nowej odsłony serii Devil...
Read More