Klimatyczny zwiastun nowego Thiefa

Jednym z gorętszych tytułów przyszłego roku będzie bez wątpienia nowy Thief. Square Enix nagrało specjalny materiał, w którym Królowa Żebraków zagrała główną rolę.

Thief-4-Banner

 

Nad powrotem znanej marki wspólnie pracują dwie ekipy, Eidos Interactive jako producent, a Square Enix jako wydawca. Thief: Out of Shadows jest czwartą odsłoną przygód złodziejaszka Garreta. W grze wracamy do znanej nam stylistyki, swoistej mikstury okresu wiktoriańskiego, steam punku i średniowiecza. Główny bohater, po latach nieobecności, wraca do lokacji zwanej City, gdzie panuje nowy ład i porządek. Miastem rządzi nowy Baron, który rządzi miastem twardą ręką, a więc wkraczamy my, celem zajścia mu za skórę i…wzbogacenia się.

Gra zapowiada się na godnego przedstawiciela gatunku skradanek, z tą jednak różnicą, iż wydarzenia na ekranie oglądamy z widoku pierwszoosobowego. Czwarta odsłona gry ma wprowadzić nową jakość prowadzenia walki – przeciwnicy będą bardziej aktywni, zorganizowani i roztropni w patrolowaniu pomieszczeń. Na poniższym zwiastunie poznajemy królową Żebraków, która oprowadzi nas po mrocznym mieście, podkreślając istotę naszej roli w całej tej opowieści.

Osobiście już nie mogę doczekać się premiery Thief: Out of Shadows. Gra trafi na wiele platform, zarówno PlayStation 3 i Xboksa 360, jak również na konsole nowej generacji.

Written By
More from konadmin

Sonic Free Riders, różne tryby gry

Sega wydała zwiastun gry Sonic Free Riders przedstawiający różne tryby multiplayer.
Read More