Klimatyczny materiał o potworach z Wiedźmina

W najnowszą część przygód Geralta z Rivii zagramy dopiero w lutym przyszłego roku, ale CD Projekt na pewno postara się ten czas umilić kolejnym gameplayami, czy też informacjami, które dotyczą gry.

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Będzie to również największa część serii.

Skoro jest Wiedźmin to muszą być też potwory. I to jest główny temat materiału, który przygotował GameInformer. W tym nieco ponad 4 i pół minutowym filmiku zostały przedstawione maszkary, z którymi przyszło nam się zmierzyć w ostatnich odsłonach przygód Geralta. Miłym faktem, jest to, że postanowiona wykorzystać nie tylko wycinki z rozgrywki, ale także zostały przedstawione grafiki koncepcyjne i trzeba przyznać, że wraz z muzyką całość wypadła dobrze. Z resztą oceńcie sami.

Do tej pory przedstawiono już parę potworów, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć w tej produkcji. Jednym z nich jest gryf, a walkę z nim przedstawiono na materiale opublikowanym podczas czerwcowych targów E3, który znajdziecie tutaj. Warto również wspomnieć, że w grze walki mają wyglądać bardziej realistycznie, a Geralt ma poruszać się podczas potyczek tak, jak na Wiedźmina przystało. Miejmy nadzieję, że wszystkie obietnice zostaną spełnione, a w nasze ręce trafi  jedna z najlepszych gier w historii branży.

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na komputery osobiste oraz na PlayStation 4 i Xboksa One już 25 lutego 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Tak wygląda Diablo III na PlayStation 4

Diablo III, do którego ostatnio wiele graczy powróciło za sprawą dodatku Reaper...
Read More