Klasyki z PSOne hurtowo trafiają na PlayStation Vita

Spyro the Dragon, Crash Bandicoot, Resident Evil 2 i inne klasyki hurtowo trafiają do cyfrowej dystrybucji na PlayStation Vita. Sony zamierza udostępnić bibliotekę legendarnych gier dla właścicieli tej platformy.

20697

Sony najwyraźniej zamierza wypuścić na rynek PlayStation Vita większość swoich klasycznych tytułów sprzed lat. Rozmawiamy oczywiście o pozycjach oferty PSOne Classics, która zawiera w sobie najlepsze i najgłośniejsze tytuły z pierwszego PlayStation. Japoński gigant nie obnosił się z ofertą PSOne Classics w spektakularny sposób, ale obecność takich perełek jak Resident Evil 2, Crash Bandicoot czy Spyro the Dragon na PlayStation Network odnotowali użytkownicy forum NeoGAF. 

Co ciekawe, znajdują się tam również pozycje z PlayStation Portable, w tym cyfrowa wersja Gran Turismo. Na dzień dzisiejszy Sony nie wypowiada się oficjalnie w tej sprawie, ale wielu graczy donosi, że niektóre gry nadal są niedostępne i niegrywalne. Wśród tytułów migrowanych z PlayStation Portable znalazły się między innymi Phantasy Star Portable 2 i LittleBig Planet. Poniżej możecie rzucić okiem na uchwycone zdjęcia prezentujące aktualną ofertę PSN. Jesteście zainteresowani powrotem do absolutnej klasyki gier wideo?

[dzięki – Dualshockers]

13938738926_c38a4122b4_b 13958582961_ab561d3f25_b

Written By
More from Patryk

Assassin’s Creed: Unity – poznajcie aktora, który wciela się w głównego bohatera gry

W sieci pojawił się zwiastun promocyjny gry Assassin’s Creed: Unity, w którym...
Read More