Klasyczne odsłony serii Fallout dostępne na Steamie za grosze!

Na platformie Steam udostępniono bardzo ciekawą ofertę dla fanów marki Fallout. Trzy pierwsze odsłony gry dostępne są w cyfrowej dystrybucji za kilkanaście złotych.

Marka Fallout, to jedna z klasycznych gier RPG sprzed lat. Tytuł obrósł legendą, a na jego kolejne odsłony gracze czekają z niecierpliwością.
Marka Fallout, to jedna z klasycznych gier RPG sprzed lat. Tytuł obrósł legendą, a na jego kolejne odsłony gracze czekają z niecierpliwością.

Nie tak dawno na platformie GOG były dostępne klasyczne odsłony Fallout, ale po sporach sądowych z nowym wydawcą gry, zostały one usunięte. Okazuje się jednak, że legendarne produkcje udostępnione zostały na innej platformie, mianowicie na stronie Steam, gdzie możecie je zakupić w wersji cyfrowej.

Mowa tutaj o Fallout, Fallout 2 oraz Tactics: Brohterhood of Steel, które zostały zamieszczone w ofercie platformy Steam. Gry zostały przecenione o 50 procent względem ceny wyjściowej, a więc możecie je nabyć osobno w cenie 5 Euro za sztukę (ok. 21 złotych). Standardowa kwota ustalona była na poziomie 42 złotych, a więc to całkiem ciekawa oferta dla fanów klasyki. Co więcej, możecie pokusić się o zakup pełnego pakietu, który zawiera w sobie wszystkie wyżej wymienione gry za cenę 13 Euro (ok. 54 złote).

Jeżeli mowa o historii serii, to w kwietniu 2007 roku prawa do niej przejęło Zenimax Media, które dzięki współpracy z Bethesdą wydało na rynek świetnie oceniane Fallout 3. Nadal czekamy na zapowiedź czwartej, pełnoprawnej odsłony cyklu. Myślę jednak, że do tego czasu warto jest się zainteresować rzeczoną klasyką. 

Written By
More from Patryk

Tekken 7 – nowy, fenomenalny zwiastun prosto z Comic-Con!

Legendarna bijatyka firmy Capcom została zaprezentowana podczas imprezy Comic-Con. Pierwszy w pełni...
Read More