Kitana kontra Reptile, czyli gameplay z Mortal Kombat X

Autorzy gry Mortal Kombat X zamieścili w sieci kolejny gameplay prezentujący starcie dwóch zawodników – Reptile’a z Kitaną.

Ależ ten czas leci, Mortal Kombat X to już dziesiąta odsłona tego kultowego cyklu bijatyk, teraz również na PlayStation 4 oraz Xbox One!
Ależ ten czas leci, Mortal Kombat X to już dziesiąta odsłona tego kultowego cyklu bijatyk, teraz również na PlayStation 4 oraz Xbox One!

Nieubłaganie zbliżamy się do wielkiej premiery Mortal Kombat X na konsolach nowej generacji. Na rynku będzie to jedna z pierwszych, wysokobudżetowych bijatyk na tych platformach. Jeżeli jeszcze nie widzieliście gry w akcji, to warto rzucić okiem na najnowszy gameplay.

Na filmiku widzimy starcie dwóch znanych i lubianych zawodników – pięknej Kitany i trującego Reptile’a. Dwójka bohaterów walczy w bardzo efektownej scenerii, najprawdopodobniej jest to strefa katastrofy lotniczej w centrum miasta – widać fragment statku oraz porozwalane samochody. Drugą lokacją na poniższym filmiku jest zaśnieżony las nocą. Gameplay w akcji prezentuje się wyśmienicie, walka jest bardzo szybka, efektowna, Kitana korzysta ze swoich wachlarzy z zabójczą precyzją.

Mortal Kombat X w naszym kraju pojawi się w wersjach na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC. Tytuł pojawi się na rynku już 14 kwietnia.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/02/mortal-kombat-x-reptile-vs-kitana.html]

Mortal Kombat X (3)

Tags from the story
, , , , , ,
Written By
More from Patryk

Sprawdź zawartość edycji kolekcjonerskiej gry Street Fighter 5 na PlayStation 4

W sieci pojawiły się oficjalne informacje na temat piątej odsłony cyklu Street...
Read More