Kingdom Under Fire II – nowy, niezwykle efektowny zwiastun

Kingdom Under Fire II pojawi się na PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Gra jest przedstawicielem gatunku slasherów, które opowiadają o bitwach zakrojonych na wielką skalę. 

Kingdom Under Fire II to marka niezwykle popularna na zachodnich rynkach oraz w Japonii.
Kingdom Under Fire II to marka niezwykle popularna na zachodnich rynkach oraz w Japonii.

Firma Blueside udostępniła w sieci najnowszy zwiastun gry Kingdom Under Fire II. Tytuł pojawi się na PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Premierę zaplanowano na ten rok.

Koreańskie studio Blueside Games od roku 2008 pracuje nad tym tytułem. Mowa tutaj o przedstawicielu gatunku MMORPG z naciskiem na wielkie starcia. Najnowszy zwiastun rzeczonej gry stara się nam uzmysłowić, z jakim rozmachem będą prowadzone bitwy. Walka została zakrojona na ogromną skalę, potyczki na myśl przywodzą mi serię Total War, gdzie ogromne armie ścierają się na niemniej ogromnym terytorium. 

Główni bohaterowie będą posiadali nadludzkie umiejętności, toteż zwykli przeciwnicy będą musieli nas atakować zbiorowo. I tutaj własnie ujawnia się największa zaleta Kingdom Under Fire II, a więc epickość starć, fantazyjny model walki oraz efektowna rozgrywka. Nie otrzymaliśmy na ten moment dokładnej daty premiery, ale miejmy nadzieję, że jeszcze w tym roku dane nam będzie zagrać w ten tytuł. Poniżej możecie zapoznać się z najnowszym trailerem gry, ktoś zainteresowany?

Written By
More from Patryk

PlayStation Plus w kwietniu 2015 otrzyma Whoa Dive! na PlayStation 4

W sieci pojawiły się kolejne informacje na temat gier z oferty PlayStation...
Read More