Kingdom Hearts 2.5 HD ReMIX – fantastyczna galeria screenów

Kingdom Hearts 2.5 HD ReMIX to kolejna kompilacja znanych i lubianych gier z serii Kingdom Hearts, która trafi tylko na konsolę PlayStation 3. W sieci pojawiło się mnóstwo screenów z tej gry.

Square Enix odpowiedzialne jest za najlepsze jRPGi w historii, między innymi serię Final Fantasy oraz Kingdom Hearts.
Square Enix odpowiedzialne jest za najlepsze jRPGi w historii, między innymi serię Final Fantasy oraz Kingdom Hearts.

W sieci zamieszczono nową, bardzo przyjemną dla oka galerię screenów z gry Kingdom Hearts 2.5 HD ReMIX. Mowa tutaj o kompilacji klasycznych gier firmy Square Enix, w której skład wchodzą Kingdom Hearts II Final MIX, Kingdom Hearts Birth by Sleep Final MIX, jak również Kingdom Hearts Re: coded. Każda z gier została podciągnięta graficznie do poziomu 1080p oraz sześćdziesięciu klatek na sekundę.

Gra jest przedstawicielem typowo przygodowego gatunku RPG, gdzie na swojej drodze spotkamy znane i lubiane postaci z bajek Disney’a oraz postaci wykreowane przez firmę Square Enix. Mariaż ten jest cudownie zaprezentowany na galerii poniżej. Tytuł dostępny jest tylko dla właścicieli PlayStation 3, jego dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona, wiadomo jednak, że w Europie pojawi się jeszcze w tym roku.

Written By
More from Patryk

Wysyp informacji na temat pełnej wersji Battlefield Hardline

Visceral Games podzielili się nowymi informacjami na temat Battlefield Hardline, które ma...
Read More