Kingdom Heart III pojawi się w tym roku na PlayStation 4 oraz Xbox One

W sieci pojawiły się informacje dotyczące premiery Kingdom Heart III. Tytuł pojawi się na rynku w roku 2015 na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Kingdom Hearts to połączenie baśni i bajek Disney'a z twórczością Square Enix.
Kingdom Hearts to połączenie baśni i bajek Disney’a z twórczością Square Enix.

Bill Farmer, aktor podkładający głos pod postać sympatycznego Googy’iego nieumyślnie ujawnił informacje na temat premiery Kingdom Heart III na PlayStation 4 oraz Xbox One. Gra jest najprawdopodobniej skończona i pojawi się w 2016 roku na rynku.

Po tym jak firma Square Enix wypuściła na rynek odświeżoną kolekcję Kingdom Hearts 2, HD ReMIX ucichło na temat trzeciej odsłony cyklu. Podczas targów E3 roku 2013 otrzymaliśmy tylko szczątkowe informacje na temat tej gry, ale teraz niejako jeden z bohaterów tej produkcji potwierdza jej okres debiutu. Goofy, w którego wcielał się aktor Bill Palmer potwierdza, że przez ostatnie lata nagrywali dialogi między bohaterami, co może oznaczać, że Kingdom Heart III jest już ukończone a premiera nastąpi w 2015 roku.

Wpis na Twitterze został usunięty jednak bardzo szybko, pewnie po naciskach firmy Square Enix. Tym niemniej Palmer opublikował kolejny wpis, w którym sprecyzował jakoby ostatecznia i dokładna data premiery gry nie została jeszcze ustalona. Jedno jest pewne, Kingdom Hearts III wraca do akcji i to w wersji na konsole nowej generacji!

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/01/08/kingdom-hearts-3-release-date-2015-ps4-xbox-one/]

 


Written By
More from Patryk

Co znajdzie się w dodatku DLC #DrinkforDLC do Dying Light?

Techland nie rezygnuje absolutnie z rozwijania gry Dying Light i przedstawia kolejną...
Read More