Kingdom Come: Deliverance- kolejny dziennik deweloperów, który prezentuje alchemię

Kingdom Come: Deliverance to gra RPG, za którą odpowiedzialne jest Warhorse Studios. Do sieci trafił kolejny materiał wideo, w którym twórcy opowiadają nad postępami w pracach nad grą.

Kingdom Come: Deliverance zaprojektowane zostało w oparciu o zmodyfikowany silnik CryEngine 3.

Najnowsza produkcja studia Warhorse od początku zyskała poparcie graczy, o czym świadczy świetny wynik tego projektu na platformie Kickstarter, gdzie twórcom udało się zebrać 2 miliony dolarów. Autorzy gry starają się na bieżąco informować graczy o postępach w pracach nad grą. Najnowszy materiał skupia się na alchemii. Rzućcie okiem.

Trzeba przyznać, że dbałość o szczegóły jest niesamowita. Widać, że twórcy starają się, aby ich najnowsza produkcja była realistyczna pod każdym względem i patrząc na poniższy materiał, można chyba z czystym sumieniem stwierdzić, że są na jak najlepszej drodze, aby uzyskać pożądany przez siebie efekt. Miejmy nadzieję, że we wszystkich aspektach Kingdom Come: Deliverance będzie tak dopracowany jak w przypadku ważenia mikstur.

Warto wspomnieć, że twórcy od początku istnienia gry podkreślają, że cechować ma się ona realizmem historycznym, co zapewne przyciągnie przed ekrany sympatyków epoki średniowiecza. Niestety na Kingdom Come: Deliverance przyjdzie nam jeszcze poczekać. Miejmy jednak nadzieję, że wszystko pójdzie po myśli twórców i tytuł ten trafi w nasze ręce w odpowiednim czasie.

Kingdom Come: Deliverance zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 2016 rok.

More from Mikołaj Ciesielski

Dziś debiutuje tryb Heist dla Grand Theft Auto Online

Grand Theft Auto Online zadebiutowało na rynku wraz z premierą Grand Theft...
Read More