Kingdom Come: Deliverance- klimatyczny zwiastun z okazji testów alfa

Kingdom Come: Deliverance to gra RPG, za którą odpowiedzialne jest Warhorse Studios. Niedługo rozpoczną się alfa testy tej produkcji i z tej okazji do sieci trafił nowy, klimatyczny zwiastun gry.

Kingdom Come: Deliverance zaprojektowane zostało w oparciu o zmodyfikowany silnik CryEngine 3.

Najnowsza produkcja studia Warhorse od początku zyskała poparcie graczy, o czym świadczy świetny wynik tego projektu na platformie Kickstarter, gdzie twórcom udało się zebrać 2 miliony dolarów. Kingdom Come: Deliverance cały czas jest w procesie produkcji, jednakże już 22 października mają odbyć się alfa testy gry, które dostępne będą jedynie dla wybranych graczy. Z tej okazji do sieci trafił nowy zwiastun, który genialnie oddaje klimat jaki zapewne towarzyszyć nam będzie podczas rozgrywki.

Warto wspomnieć, że Kingdom Come: Deliverance ma być grą RPG, w której nie znajdziemy ani grama magii. Jest to niezwykle oryginalne i nieco nowatorskie podejście do gier tego typu. Ponadto twórcy od początku istnienia gry podkreślają, że cechować ma się ona realizmem historycznym, co zapewne przyciągnie przed ekrany sympatyków epoki średniowiecza. Niestety na Kingdom Come: Deliverance przyjdzie nam jeszcze poczekać. Miejmy jednak nadzieję, że wszystko pójdzie po myśli twórców i tytuł ten trafi w nasze ręce w odpowiednim czasie.

Kingdom Come: Deliverance zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 2016 rok.

More from Mikołaj Ciesielski

Nowe przecieki dotyczące Star Wars: Battlefront!

Star Wars: Battlefront jest najbardziej wyczekiwaną produkcją przez wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen....
Read More