Kingdom: Come Deliverance dowodem na to, że Średniowiecze może się podobać

Producenci Kingdom Come: Deliverance przygotowali dla graczy bardzo interesujące fragmenty rozgrywki, które rzucają zupełnie nowe światło na tę wspaniale zapowiadającą się grę.

Kingdom Come: Deliverance zabiera nas w klimaty Średniowiecza.
Kingdom Come: Deliverance zabiera nas w klimaty Średniowiecza.

Studio Warhorse już wcześniej zapowiadało udostępnienie konkretnych materiałów wideo ze swojej gry w internecie. Czekali na to nie tylko Ci, którzy wsparli zbiórkę pieniędzy na Kingdom Come: Deliverance, ale również cała branża. Tytuł jest przygotowywany w oparciu o bardzo mocny i wydajny silnik graficzny CryEngine, toteż efekty widać gołym okiem

Otrzymaliśmy trzy smakowite nagrania wideo, które przedstawiają sporo zawartości, elementy eksploracji otoczenia, rozmowy z innymi bohaterami. Warto się poniższymi materiałami zainteresować, bowiem Deliverance ma się całkiem nieźle i ma szanse wprowadzić świeżość do branży gier wideo.

Wirtualne środowisko w grze wygląda wyśmienicie, w oczy rzuca się jednak sztywna i nienaturalna animacja, kompletnie zaniedbana mimika twarzy, jak również detekcja kolizji podczas walki. Twórcy mają jednak jeszcze sporo czasu, aby rzeczone wpadki poprawić.

Written By
More from Patryk

Sacred 3 – premiera gry w sierpniu, mamy też pierwszy trailer

Sacred 3 to trzecia część znanej i lubiane w kręgach graczy serii...
Read More