Kingdom: Come Deliverance dowodem na to, że Średniowiecze może się podobać

Producenci Kingdom Come: Deliverance przygotowali dla graczy bardzo interesujące fragmenty rozgrywki, które rzucają zupełnie nowe światło na tę wspaniale zapowiadającą się grę.

Kingdom Come: Deliverance zabiera nas w klimaty Średniowiecza.
Kingdom Come: Deliverance zabiera nas w klimaty Średniowiecza.

Studio Warhorse już wcześniej zapowiadało udostępnienie konkretnych materiałów wideo ze swojej gry w internecie. Czekali na to nie tylko Ci, którzy wsparli zbiórkę pieniędzy na Kingdom Come: Deliverance, ale również cała branża. Tytuł jest przygotowywany w oparciu o bardzo mocny i wydajny silnik graficzny CryEngine, toteż efekty widać gołym okiem

Otrzymaliśmy trzy smakowite nagrania wideo, które przedstawiają sporo zawartości, elementy eksploracji otoczenia, rozmowy z innymi bohaterami. Warto się poniższymi materiałami zainteresować, bowiem Deliverance ma się całkiem nieźle i ma szanse wprowadzić świeżość do branży gier wideo.

Wirtualne środowisko w grze wygląda wyśmienicie, w oczy rzuca się jednak sztywna i nienaturalna animacja, kompletnie zaniedbana mimika twarzy, jak również detekcja kolizji podczas walki. Twórcy mają jednak jeszcze sporo czasu, aby rzeczone wpadki poprawić.

Written By
More from Patryk

Ghost Games, twórców udanego Need for Speed Rivals, dotykają zwolnienia

Ghost Games, czyli twórców nie tak dawno wydanego Need for Speed Rivals,...
Read More