Kingdom Come: Deliverance- do sieci trafił kolejny materiał prezentujący prace nad grą

Kingdom Come: Deliverance to gra RPG, za którą odpowiedzialne jest Warhorse Studios. Do sieci trafił kolejny materiał wideo, w którym twórcy opowiadają nad postępami w pracach nad grą.

Kingdom Come: Deliverance zaprojektowane zostało w oparciu o zmodyfikowany silnik CryEngine 3.

Najnowsza produkcja studia Warhorse od początku zyskała poparcie graczy, o czym świadczy świetny wynik tego projektu na platformie Kickstarter, gdzie twórcom udało się zebrać 2 miliony dolarów. Autorzy gry starają się na biężaco informować graczy o postępach w pracach nad grą. Dzięki czemu, do sieci co jakiś czas trafiają materiały wideo, z twórcami w roli głównej. Nie inaczej jest tym razem. Rzućcie okiem i zobaczcie jak w tym momencie wygląda Kingdom Come: Deliverance.

Warto wspomnieć, że Kingdom Come: Deliverance ma być grą RPG, w której nie znajdziemy ani grama magii. Jest to niezwykle oryginalne i nieco nowatorskie podejście do gier tego typu. Ponadto twórcy od początku istnienia gry podkreślają, że cechować ma się ona realizmem historycznym, co zapewne przyciągnie przed ekrany sympatyków epoki średniowiecza. Niestety na Kingdom Come: Deliverance przyjdzie nam jeszcze poczekać. Miejmy jednak nadzieję, że wszystko pójdzie po myśli twórców i tytuł ten trafi w nasze ręce w odpowiednim czasie.

Kingdom Come: Deliverance zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 2016 rok.

More from Mikołaj Ciesielski

Snoop Dogg pojawi się w Call of Duty: Ghosts

Najpierw Predator, gwiazda kina, a teraz Snoop Dogg. Infinty Ward nie zwalnia...
Read More