Kingdom Come: Deliverance – beta testy gry już w przyszłym roku

Już wkrótce świetnie zapowiadające się Kingdom Come: Deliverance przypomni o sobie branży gier wideo, głównie z tego względu, że na początku przyszłego roku rozpoczną się testy wersji beta.

Przedstawiciele studia Warhorse odpowiedzialnego za świetnie zapowiadające się Kingdom Come: Deliverance utrzymane w średniowiecznym klimacie zdecydowali się poinformować opinię publiczną o planach dotyczących testów beta swojej gry.

Wyczekiwane przez graczy testy rozpoczną się już w pierwszym kwartale tego roku. Poprzednio planowano rozpoczęcie testów jeszcze zimną tego roku, aczkolwiek plany uległy zmianie. Obecnie trwa zamknięta faza alpha, ale beta miała wiązać się z publikacją bardziej rozbudowanej wersji w programie Early Access na platformie Steam.

Dzięki testom wersji beta otrzymamy wszystkie bazowe systemy rozgrywki, ogólną fabułę, pierwszą większą bitwę i oblężenie, powiększenie obszaru mapy czy też dodatek w postaci tarcz.

Aktualne plany Warhorse Studios względem gry Kingdom Come: Deliverance to premiera pełnej wersji latem przyszłego roku, a następnie wydanie konwersji na PlayStation 4 i Xbox One, kilka miesięcy później. Czekamy, bowiem gra na silniku Cry Engine prezentuje się wyśmienicie.

Poniżej możecie zobaczyć najnowszy materiał wideo przedstawiający przebieg prac nad grą oraz członków studia Warhorse pracujących nad tą superprodukcją.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=L4Eq2na6neI” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Assassin’s Creed: Unity – scenarzyści wypowiadają się na temat głównego bohatera

Assassin’s Creed: Unity wprowadzi do rozgrywki postać zupełnie nowego bohatera, który ma...
Read More