Kinect będzie sprzedawany samodzielnie od października

Microsoft poinformował, że od października w sklepach będzie dostępna samodzielna wersja gadżetu Kinect 2.0. Poznaliśmy wstępną cenę tego sprzętu.

Xbox One trafiło na rynek w zeszłym roku. Konsola posiada również sensor Kinect 2.0.
Xbox One trafiło na rynek w zeszłym roku. Konsola posiada również sensor Kinect 2.0.

Koncern Microsoft w maju tego roku zdecydował o sprzedawaniu konsoli Xbox One bez sensora ruchowego Kinect 2.0. Wiele fanów marki zastanawiało się, czy ciekawy gadżet zostanie również udostępniony w wersji samodzielnej. Teraz producent konsoli oficjalnie poinformował, że sprzęt będzie dostępny w wersji samodzielnej.

Kinect 2.0 trafi do sprzedaży z dniem 7 października na terenie Stanów Zjednoczonych. Na ten moment nie wiemy jednak, czy data obejmuje również Europę oraz Polskę. Przypominam że Xbox One pojawi się na naszym rynku już za kilka dni. Cena Kinecta w Stanach Zjednoczonych została ustalona na poziomie 150 dolarów, czyli około 480 złotych. Co więcej, klienci w zestawie z sensorem otrzymają również kod promocyjny na pobranie gry Dance Central: Spotlight. 

Warto w tym miejscu dodać, że kierownictwo Microsoftu ujawniło świetne wyniki sprzedażowe wersji Xbox One bez sensora Kinect. Okazuje się, że zainteresowanie konsola wzrosło dwukrotnie. Zainteresowanie gadżetem Kinect systematycznie rośnie, własnie po oddzieleniu go od konsoli z Redmond. 

[dzięki – Xbox Wire]
Kinect 2.0. w pełnej okazałości. Czy doczekamy się konkretnych gier lub oprogramowani na ten  sprzęt?
Kinect 2.0. w pełnej okazałości. Czy doczekamy się konkretnych gier lub oprogramowani na ten sprzęt?
Tags from the story
, , ,
Written By
More from Patryk

Nowe zestawy PlayStation 4 wraz z grą Driveclub

Firma Sony potwierdziła dwa nowe zestawy PlayStation 4 wraz z grą Driveclub,...
Read More