Kim jest Ricko Rodriguez z gry Just Cause 3?

Avalanche Studios, czyli twórcy gry Just Cause 3 przygotowali kolejny filmik z serii dev diary. Dziś dowiadujemy się, kim jest Rico Rodriquez.

Just Cause 3 rośnie w moich oczach na każdym kolejnym materiale wideo. Dzisiejszy dziennik producencki wraz elementami rozgrywki tylko potwierdza, że będziemy mieli do czynienia z dojrzałą, rozbudowaną i napakowaną akcją grą na PlayStation 4, Xbox One i pecety.

Twórcy w niniejszym materiale wideo zdecydowali się przybliżyć nam sylwetkę samego Rico Rodrugueza, który jest głównym bohaterem tej niezwykle popularnej serii strzelanin. Dotychczas postać głównego bohatera była nieciekawa, bardzo sztampowa i płytka. Teraz Avalanche Studios chcą naprawić ten stan rzeczy i wydobyć z osobowości Rico nieco więcej.

Premiera gry nastąpi już 1 grudnia tego roku na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Poniżej możecie zapoznać się z rzeczonym zwiastunem.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/just_cause_3/news/the_first_just_cause_3_dev_diary_asks_who_is_rico_rodriguez_2.html]

 

[interaction id=”558941d99903ebaf492eb979″]

Written By
More from Patryk

Counter Strike obchodzi piętnaste urodziny!

Firma Valve ma powody do świętowania. Ich najpopularniejsza strzelanina pierwszoosobowa Counter Strike...
Read More