Killzone: Shadow Fall – twórcy udostępnią dużą aktualizację, która odmieni oblicze gry

Guerilla Games, czyli zespół odpowiadający za grę Killzone: Shadow Fall, postanowił udostępnić graczom większą aktualizację. Patch znacząco odmieni oblicze gry.

banner killzone

Jak za pewne wiecie, marka Killzone ostatnio skończyła 10 lat, z czego zadowolony jest producent gry w postaci studia Guerilla Games.

Autorzy gry zdecydowali się udostępnić graczom kolejną aktualizację dotyczącą Killzone: Shadow Fall na PlayStation 4. Patch ma zdecydowanie odmienić rozgrywkę. Nowa zawartość wprowadzi również nowy wymiar do rozgrywki. Mowa tutaj o punktach valor, w które zamienią się nasze punkty doświadczenia. Dołączając do rozgrywki, lub po prostu logując się w grze, będziemy mogli za ich pomocą zakupić specjalne skrzynie. W tych ostatnich czekają na nas nagrody, które wcześniej odblokowywaliśmy za pomocą doświadczenia.

Producenci zdecydowali się również wprowadzić codzienne wyzwania. Podczas zabawy z Killzone: Shadow Fall będziemy otrzymywali w miarę proste zadania, ot chociażby zabicie wyznaczonej liczby wrogów lub wygranie konkretnej liczby meczy, aby otrzymać większą ilość wspomnianych punktów valor.

Aktualizacja gry powinna pojawić się już niedługo. Autorzy chcą, aby ułatwiła graczom ogranie tytułu w trybie wieloosobowym w sposób kompletny. Czekamy na patch z niecierpliwością.

Written By
More from Patryk

Sniper Elite III: Afrika – nowy materiał filmowy

Sniper Elite III: Africa trafi w czerwcu na konsole nowej generacji, PlayStation...
Read More