Killzone: Shadow Fall – The Insurgent Pack DLC już w kwietniu

Studio Guerilla Games podzieliło się z graczami informacjami na temat pierwszego rozszerzenia do gry Killzone: Shadow Fall. Wniesie ono sporo nowości, między innymi klasę postaci, bronie i nowy tryb rozgrywki – tylko na PlayStation 4.

Killzone-Shadow-Fall-Banner

Pierwszy dodatek w formie DLC do Killzone: Shado Fall, o nazwie The Insurgent Pack, trafi do graczy w kwietniu. Studio Guerilla Games, producent gry, podzielił się z nami informacjami na jego temat. Gracze mogą być zadowolenie, ponieważ zmiany dotykają wielu materii w grze. Przygotowano coś dla fanów kampanii, jak również rozgrywek wieloosobowych. Dodatek będzie kosztował 40 złotych. Poniżej pełna lista zmian, jakie zajdą w grze po pobraniu aktualizacji:

  • Klasa postaci Powstaniec – jest to nowa postać, która na polu bitwy charakteryzować się będzie dwoma umiejętnościami – skradaniem i kradzieżą. Bohater na polu bitwy stawi się tylko i wyłącznie z małym pistoletem. Pod czas rozgrywki może on okradać innych uczestników bitwy i zachowywać ich bronie do samego końca meczu.
  • Trzy nowe umiejętności (dla postaci Scout, Assault i Support) – Emmiter E-Pulsce, który wysyła wiadomości e-pulse i tym samym uniemożliwia stawianie wrogich wieżyczek. Emiter Taktyczny, czyli pokazujący ukrytych wrogów. Ostatnia z umiejętności to Dron Obrońca – robot broniący pewnego terytorium.
  • Trzy nowe bronie – klasyczny dla serii karabin szturmowy M82, wielki karabin maszynowy L512 SMG Pistol, jak również karabinek snajperski Sta14 Rifle
  • Nowy tryb w Kampanii dla pojedynczego gracza – Elite Mode. Pozwoli on rozegrać tryb fabularny na tak zwanym ”koszmarnym” poziomie trudności.
  • Skrzynie do zbierania – jedna na mecz, rozsypane po mapie i zawierające ciekawe skarby.
  • Motywy personalizacji bohatera.

Jak widać zmian szykowanych jest naprawdę sporo. Killzone to całkiem świeży i oblegany przez graczy na serwerach tytuł. Gra w serwisie Metacritic dostała średnią ocen 73, a więc całkiem wysoką. The Insurgent Pack będzie dostępny od kwietnia i oczywiście jest częścią Season Pass. Zainteresowani?

Written By
More from Patryk

Dziś wielka premiera gry Project CARS

Dziś wielka premiera gry Project CARS na PlayStation 4, Xbox One oraz...
Read More