Killzone: Shadow Fall – The Insurgent Pack DLC już w kwietniu

Studio Guerilla Games podzieliło się z graczami informacjami na temat pierwszego rozszerzenia do gry Killzone: Shadow Fall. Wniesie ono sporo nowości, między innymi klasę postaci, bronie i nowy tryb rozgrywki – tylko na PlayStation 4.

Killzone-Shadow-Fall-Banner

Pierwszy dodatek w formie DLC do Killzone: Shado Fall, o nazwie The Insurgent Pack, trafi do graczy w kwietniu. Studio Guerilla Games, producent gry, podzielił się z nami informacjami na jego temat. Gracze mogą być zadowolenie, ponieważ zmiany dotykają wielu materii w grze. Przygotowano coś dla fanów kampanii, jak również rozgrywek wieloosobowych. Dodatek będzie kosztował 40 złotych. Poniżej pełna lista zmian, jakie zajdą w grze po pobraniu aktualizacji:

  • Klasa postaci Powstaniec – jest to nowa postać, która na polu bitwy charakteryzować się będzie dwoma umiejętnościami – skradaniem i kradzieżą. Bohater na polu bitwy stawi się tylko i wyłącznie z małym pistoletem. Pod czas rozgrywki może on okradać innych uczestników bitwy i zachowywać ich bronie do samego końca meczu.
  • Trzy nowe umiejętności (dla postaci Scout, Assault i Support) – Emmiter E-Pulsce, który wysyła wiadomości e-pulse i tym samym uniemożliwia stawianie wrogich wieżyczek. Emiter Taktyczny, czyli pokazujący ukrytych wrogów. Ostatnia z umiejętności to Dron Obrońca – robot broniący pewnego terytorium.
  • Trzy nowe bronie – klasyczny dla serii karabin szturmowy M82, wielki karabin maszynowy L512 SMG Pistol, jak również karabinek snajperski Sta14 Rifle
  • Nowy tryb w Kampanii dla pojedynczego gracza – Elite Mode. Pozwoli on rozegrać tryb fabularny na tak zwanym ”koszmarnym” poziomie trudności.
  • Skrzynie do zbierania – jedna na mecz, rozsypane po mapie i zawierające ciekawe skarby.
  • Motywy personalizacji bohatera.

Jak widać zmian szykowanych jest naprawdę sporo. Killzone to całkiem świeży i oblegany przez graczy na serwerach tytuł. Gra w serwisie Metacritic dostała średnią ocen 73, a więc całkiem wysoką. The Insurgent Pack będzie dostępny od kwietnia i oczywiście jest częścią Season Pass. Zainteresowani?

Written By
More from Patryk

Games with Gold – oferta styczeń 2015

W sieci pojawiły się informacje na temat styczniowej oferty darmowych gier oferowanych...
Read More