Killzone Shadow Fall otrzyma tryb kooperacji, ale Guerilla Games na tym nie poprzestaje

Killzone: Shadow Fall to pierwszoosobowa gra akcji wydana na platformę PlayStation 4. Za grę odpowiada firma Guerilla Games, która potwierdza ogromne zainteresowanie dalszym rozwijaniem trybów wieloosobowych.

Killzone: Shadow Fall to jedna z pierwszych gier, jakie trafiły na PlayStation 4. Tytuł prezentuje bardzo wysoki poziom oprawy  graficznej.
Killzone: Shadow Fall to jedna z pierwszych gier, jakie trafiły na PlayStation 4. Tytuł prezentuje bardzo wysoki poziom oprawy graficznej.

Firma Guerilla Games wspiera od dłuższego czasu tryb wieloosobowy w grze Killzone: Shadow Fall, która trafiła na PlayStation 4. Autorzy gry dorzucili graczom pierwsze, płatne rozszerzenie pod tytułem ”Insurgent Pack”, a teraz szykują się do dodatnia trybu kooperacji, który nazwano Intercept. Autorzy gry na tym jednak nie poprzestają. W planach jest dalszy rozwój marki, oraz tajemniczy projekt, który zyska dzięki zebranemu doświadczeniu podczas prac nad Shadow Fall. W rozmowie z redakcją Eurogamera autorzy gry potwierdzają, że dziś gra żyje, i ma się dobrze, nawet po jej premierze.

„Dochodzimy do punktu w branży, gdzie większość firm widzi premierę gry jako początek czegoś większego, a nie koniec prac. Jeśli spojrzymy na obecny tryb sieciowy Killzone Shadow Fall, w porównaniu z wersją premierową; na liczbę patchy, nowych opcji (wsparcie dla klanów, rozmowy głosowe, balans broni). Mamy opcje w stylu głosu społeczności, gdzie gracze mogą głosować na to, co chcą zobaczyć w następnej kolejności. Nie tylko nasze studio robi coś takiego. Chcemy wykorzystać komentarze społeczności i własne statystyki, co przydaje się między innymi do zrównoważenia broni”.

Killzone: Shadow Fall trafiło na półki sklepowe jeszcze w zeszłym roku i zostało bardzo wysoko ocenione przez branżowe media. Średnia na Metacritic to 73 punkty. Tytuł dostępny jest tylko na PlayStation 4.

Written By
More from Patryk

Gameplay trailer gry Dark Souls II: Scholar of the First Sin

W sieci został opublikowany kolejny materiał wideo z gry Dark Souls II:...
Read More