Killzone Shadow Fall otrzyma tryb kooperacji, ale Guerilla Games na tym nie poprzestaje

Killzone: Shadow Fall to pierwszoosobowa gra akcji wydana na platformę PlayStation 4. Za grę odpowiada firma Guerilla Games, która potwierdza ogromne zainteresowanie dalszym rozwijaniem trybów wieloosobowych.

Killzone: Shadow Fall to jedna z pierwszych gier, jakie trafiły na PlayStation 4. Tytuł prezentuje bardzo wysoki poziom oprawy  graficznej.
Killzone: Shadow Fall to jedna z pierwszych gier, jakie trafiły na PlayStation 4. Tytuł prezentuje bardzo wysoki poziom oprawy graficznej.

Firma Guerilla Games wspiera od dłuższego czasu tryb wieloosobowy w grze Killzone: Shadow Fall, która trafiła na PlayStation 4. Autorzy gry dorzucili graczom pierwsze, płatne rozszerzenie pod tytułem ”Insurgent Pack”, a teraz szykują się do dodatnia trybu kooperacji, który nazwano Intercept. Autorzy gry na tym jednak nie poprzestają. W planach jest dalszy rozwój marki, oraz tajemniczy projekt, który zyska dzięki zebranemu doświadczeniu podczas prac nad Shadow Fall. W rozmowie z redakcją Eurogamera autorzy gry potwierdzają, że dziś gra żyje, i ma się dobrze, nawet po jej premierze.

“Dochodzimy do punktu w branży, gdzie większość firm widzi premierę gry jako początek czegoś większego, a nie koniec prac. Jeśli spojrzymy na obecny tryb sieciowy Killzone Shadow Fall, w porównaniu z wersją premierową; na liczbę patchy, nowych opcji (wsparcie dla klanów, rozmowy głosowe, balans broni). Mamy opcje w stylu głosu społeczności, gdzie gracze mogą głosować na to, co chcą zobaczyć w następnej kolejności. Nie tylko nasze studio robi coś takiego. Chcemy wykorzystać komentarze społeczności i własne statystyki, co przydaje się między innymi do zrównoważenia broni”.

Killzone: Shadow Fall trafiło na półki sklepowe jeszcze w zeszłym roku i zostało bardzo wysoko ocenione przez branżowe media. Średnia na Metacritic to 73 punkty. Tytuł dostępny jest tylko na PlayStation 4.

Written By
More from Patryk

Zapowiedź Just Cause 3 w najnowszym numerze magazynu Game Informer

Magazyn Game Informer na swoich łamach opublikował obszerną zapowiedź gry Just Cause...
Read More