Killzone Shadow Fall INTERCEPT – dodatek umożliwiający sieciową grę kooperacyjną dostępny od dziś

Killzone: Shadow Fall otrzyma dodatek umożliwiający rozgrywkę w kooperacji. Tytuł dostępny jest tylko na PlayStation 4, dodatkowa zawartość dziś debiutuje.

Killzone: Shadow Fall udostępni nam tryb kooperacji. Aktualizacja jest już dostępna do pobrania.
Killzone: Shadow Fall udostępni nam tryb kooperacji. Aktualizacja jest już dostępna do pobrania.

Killzone Shadow Fall INTERCEPT to dodatek do gry Killzone Shadow Fall umożliwiający sieciową grę kooperacyjną. Z dniem dzisiejszym firma Sony udostępniła dodatkową zawartość dla wszystkich chętnych wspólnych zmagań na serwerach. Czego możemy spodziewać się po tej aktualizacji?

Dodatek INTERCEPT, bazujący na przełomowej technologii znanej z gry Killzone Shadow Fall, oferuje w ramach strzelanki rozgrywkę wymagającą prawdziwej współpracy. Cztery wyspecjalizowane klasy – szturmowiec, strzelec wyborowy, sanitariusz i taktyk – dostarczają całkowicie odmiennych wrażeń, potęgowanych przez powrót uwielbianego przez fanów plecaka odrzutowego. Pośród czterech zróżnicowanych rodzajów otoczenia (sześć kolejnych jest na etapie tworzenia), których twórcy inspirowali się kampanią jednoosobową, gracze będą przechwytywać od wroga bezcenne informacje, walczyć z władającymi niezwykłymi umiejętnościami czempionami Helghastów i dowodzonymi przez nich siłami czy też odkrywać bogactwo nowych treści do odblokowania.

Główne cechy dodatku Intercept do gry Killzone: Shadow Fall:

  • Sieciowa strzelanka wymagająca realnej współpracy – Dodatek INTERCEPT, przełamujący konwencję gatunku gry z uniwersalnymi klasami, kontynuując ideę rozgrywki, na której bazuje, skupia się na kooperacji w pełnym tego słowa znaczeniu. Klasy są wysoko wyspecjalizowane oraz zależne od siebie, zatem ci, którzy nie będą współpracować, staną przed trudnym wyzwaniem.
  • Cztery klasy z całkowicie odmiennymi umiejętnościami – Koncepcja współpracyw dodatku INTERCEPT oparta jest na czterech, różniących się od siebie diametralnie klasach. Strzelec wyborowy jest mistrzem walki na średnim i dużym dystansie. Szturmowiec budzi postrach w walce na niewielkich odległościach. Sanitariusz i taktyk gorzej radzą sobie w regularnych starciach, jednak pierwszy do perfekcji opanował ratowanie i zaopatrywanie towarzyszy, podczas gdy drugi jest mistrzem w umacnianiu obrony zespołu za pomocą wieżyczek oraz nanotarcz.
  • Bogactwo nowej zawartości: całkowicie nowe trofea do zdobycia, ponad 40 przedmiotów do odblokowania w ramach wyzwań (w tym broń), a także statystyki i rankingi, zarówno w grach publicznych, jak i prywatnych. Dodatek będzie oferowany posiadaczom gry Shadow Fall jako zawartość do pobrania (darmowa, jeśli posiadają Season Pass).

Written By
More from Patryk

Grand Theft Auto V – rozdzielczość 1080p i widok FPP

W sieci pojawił się kolejny filmik prezentujący rozgrywkę z Grand Theft Auto...
Read More