Killzone: Shadow Fall – dziś premiera dodatku Insurgent Pack

Killzone: Shadow Fall to pierwszoosobowa strzelanina akcji, za którą odpowiada firma Guerilla Games. Dziś swoją premierę ma pierwszy dodatek do tej gry, czyli Insurgent Pack, którego powinniście szukać na PlayStation Network.

banner killzone

Dziś swoją premierę ma długo wyczekiwany dodatek DLC do gry Killzone: Shadow Fall. Insurgent Pack wniesie do zabawy sporo nowości, między innymi nową klasę bohatera. Rozszerzenie będzie dostępne za pośrednictwem platformy PlayStation Network. Jego cenę ustalono na poziomie 40 złotych. Wspomniana profesja to Powstaniec, który na polu bitwy charakteryzować się ma dwiema ciekawymi umiejętnościami. Rozmawiamy tutaj o hakowaniu urządzeń należących do wrogich graczy, jak również kradzieży. Wszyscy wiemy, że Shadow Fall w nieśmiały sposób wprowadził do rozgrywki elementy skradania się. W tym przypadku nasz zawodnik będzie mógł podkradać się do innych graczy i zabierać ich sprzęt. 

Poniżej możecie zapoznać się z pełną listą zmian, jakie wprowadzi dodatek Insurgent Pack:

  • Klasa postaci Powstaniec – jest to nowa postać, która na polu bitwy charakteryzować się będzie dwoma umiejętnościami – skradaniem i kradzieżą. Bohater na polu bitwy stawi się tylko i wyłącznie z małym pistoletem. Pod czas rozgrywki może on okradać innych uczestników bitwy i zachowywać ich bronie do samego końca meczu.
  • Trzy nowe umiejętności (dla postaci Scout, Assault i Support) – Emmiter E-Pulsce, który wysyła wiadomości e-pulse i tym samym uniemożliwia stawianie wrogich wieżyczek. Emiter Taktyczny, czyli pokazujący ukrytych wrogów. Ostatnia z umiejętności to Dron Obrońca – robot broniący pewnego terytorium.
  • Trzy nowe bronie – klasyczny dla serii karabin szturmowy M82, wielki karabin maszynowy L512 SMG Pistol, jak również karabinek snajperski Sta14 Rifle
  • Nowy tryb w Kampanii dla pojedynczego gracza – Elite Mode. Pozwoli on rozegrać tryb fabularny na tak zwanym ”koszmarnym” poziomie trudności.
  • Skrzynie do zbierania – jedna na mecz, rozsypane po mapie i zawierające ciekawe skarby.
  • Motywy personalizacji bohatera.

Jak widać zmian szykowanych jest naprawdę sporo. Killzone to całkiem świeży i oblegany przez graczy na serwerach tytuł. Gra w serwisie Metacritic dostała średnią ocen 73, a więc całkiem wysoką. Polecam rzucić okiem na efektowny zwiastun, który widnieje poniżej.

Written By
More from Patryk

Pierwsze obrazki z czwartego odcinka The Wolf Among Us

The Wolf Among Us to przygodowa gra studia Telltale Games, która została...
Read More