Killzone: Shadow Fall – aktualizacja 1.2 oraz zmiany jakie wprowadza

Guerilla Games udostępniła w sieci aktualizację gry Killzone: Shadow Fall. Tytuł dostępny jest tylko na PlayStation 4. Wprowadzono wiele istotnych zmian dotyczących rozgrywek wieloosobowych.

Killzone: Shadow Fall to jedna z pierwszych gier, jakie trafiły na PlayStation 4. Tytuł prezentuje bardzo wysoki poziom oprawy  graficznej.
Killzone: Shadow Fall to jedna z pierwszych gier, jakie trafiły na PlayStation 4. Tytuł prezentuje bardzo wysoki poziom oprawy graficznej.

Firma Guerilla Games robi wszystko co potrafi najlepiej, aby usprawniać rozgrywki wieloosobowe w grze Killzone: Shadow Fall. Ostatnio udostępniono tryb ”King of the Hill”, wcześniej pierwszy dodatek w formie DLC o nazwie ”Insurgent Pack”, a teraz tytuł doczekał się większej aktualizacji. Mowa tutaj o patchu 1.2, który wprowadza mnóstwo ciekawych zmian do rozgrywek wieloosobowych. Przede wszystkim stara się on balansować starcia wieloosobowe, oraz osłabić klasę buntownika, który zdaniem autorów oraz sporej części graczy wymagała poprawek. 

Oto lista zmian, które wprowadza aktualizacja 1.2 do gry Killzone: Shadow Fall:

  • Właściciele rozszerzenia ”Insurgent Pack”, po strzeleniu w specjalne skrzynie, otrzymają bonus do prędkości poruszania się
  • Po załączeniu niewidzialności przez bojownika, nie będzie on już tak słabo widoczny jak wcześniej
  • Usprawniono tablicę wyników – podzielono ją na drużyny
  • Gracze będą mogli wybierać wśród standardowych punktów odrodzenia, jak również tych, które na mapie zaznaczą inni gracze
  • Autorzy gry dodają opcję ”rozgrzewki” przed rozgrywką właściwą
  • Wiele pomniejszych błędów gry zostało naprawione

Killzone: Shadow Fall trafiło na półki sklepowe jeszcze w zeszłym roku i zostało bardzo wysoko ocenione przez branżowe media. Średnia na Metacritic to 73 punkty. Tytuł dostępny jest tylko na PlayStation 4.

Written By
More from Patryk

PlayStation Plus – oferta październik 2014

W sieci pojawiła się rozpiska oferty PlayStation Plus na październik 2014. W...
Read More