Killer is Dead – Nightmare Edition w planie wydawniczym firmy Cenega

Killer is Dead to gra akcji, w której głównym narzędziem walki z wrogami jest broń biała. Tytuł trafił na Xboksa 360 oraz PlayStation 3. Firma Cenega będzie oficjalnym dystrybutorem gry w naszym kraju.

2543928-4675390826-Kille

Killer is Dead: Nightmare Edition to przeznaczona na komputery osobiste wersja gry Killer is Dead, która zadebiutowała na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 w 2013 roku. Za produkcję odpowiada studio Grasshopper Manufacture, z którym związany jest dobrze znany fanom serii Goichi Suda. Studio znane jest polskim fanom min, z produkcji Lollipop Chainsaw.Głównym bohaterem gry jest Mondo Zappa, playboy i płatny 35-letni zabójca, który podejmie się zleceń specjalnych dla firmy Brian Execution.

Likwidacja zwyrodnialców i czarnych charakterów z wykorzystaniem białej broni oraz specjalnych umiejętności jest głównym elementem rozgrywki. Osadzony w niedalekiej przyszłości tytuł jest nasycony specyficznym klimatem surrealistycznego humoru oraz sposobem narracji, z którego słynie Goichi „Suda 51” Suda.Przeznaczona na komputery PC Nightmare Edition zawiera dodatkowy tryb rozgrywki: tytułowy tryb Nightmare, w którym gracz będzie pokonywał swoich wrogów używając jedynie zdolności: Adrenaline Burst, Dodge Burst czy Headshot.

Wydanie to zawiera ponadto dodatek cyfrowy: Smooth Operator  – który jest odblokowywany w trakcie rozgrywki i tryb Theater umożliwiający ponowne obejrzenie przerywników filmowych. Poniżej możecie rzucić okiem na oficjalne okładki gry w wersji na komputery osobiste.

Written By
More from Patryk

Dziś wielka premiera Wasteland 2 na komputerach osobistych

Firma Cenega informuje graczy o wielkiej premierze Wasteland 2. Duchowy spadkobierca gier...
Read More