Killer is Dead – Nightmare Edition w planie wydawniczym firmy Cenega

Killer is Dead to gra akcji, w której głównym narzędziem walki z wrogami jest broń biała. Tytuł trafił na Xboksa 360 oraz PlayStation 3. Firma Cenega będzie oficjalnym dystrybutorem gry w naszym kraju.

2543928-4675390826-Kille

Killer is Dead: Nightmare Edition to przeznaczona na komputery osobiste wersja gry Killer is Dead, która zadebiutowała na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 w 2013 roku. Za produkcję odpowiada studio Grasshopper Manufacture, z którym związany jest dobrze znany fanom serii Goichi Suda. Studio znane jest polskim fanom min, z produkcji Lollipop Chainsaw.Głównym bohaterem gry jest Mondo Zappa, playboy i płatny 35-letni zabójca, który podejmie się zleceń specjalnych dla firmy Brian Execution.

Likwidacja zwyrodnialców i czarnych charakterów z wykorzystaniem białej broni oraz specjalnych umiejętności jest głównym elementem rozgrywki. Osadzony w niedalekiej przyszłości tytuł jest nasycony specyficznym klimatem surrealistycznego humoru oraz sposobem narracji, z którego słynie Goichi „Suda 51” Suda.Przeznaczona na komputery PC Nightmare Edition zawiera dodatkowy tryb rozgrywki: tytułowy tryb Nightmare, w którym gracz będzie pokonywał swoich wrogów używając jedynie zdolności: Adrenaline Burst, Dodge Burst czy Headshot.

Wydanie to zawiera ponadto dodatek cyfrowy: Smooth Operator  – który jest odblokowywany w trakcie rozgrywki i tryb Theater umożliwiający ponowne obejrzenie przerywników filmowych. Poniżej możecie rzucić okiem na oficjalne okładki gry w wersji na komputery osobiste.

Written By
More from Patryk

Twórcy nie obniżą jakości The Division na PC

Twórcy gry The Division zdecydowali się wypowiedzieć na temat jakości na każdej...
Read More