Killer Instinct ukaże się w pudełkowej wersji

Killer Instinct jest zręcznościową bijatyką, za którą odpowiedzialne jest studio Double Helix. Jest to trzecia odsłona serii, która została zapoczątkowana już w latach 90.

Killer Instinct łączy w sobie elementy grafiki 2D i 3D.

Killer Instinct zostanie wydany w wersji pudełkowej. Co oznacza to dla gry, która działa na zasadzie free- to- play? Otóż to, że przy zakupie gry w pudełku gracze od początku otrzymają do dyspozycji wszystkie osiem grywalnych postaci, ponieważ w wersji cyfrowej wojowników otrzymuje się dzięki płatnym DLC. W pudełkowej wersji dostępnych będzie wszystkie osiem postaci z pierwszego sezonu Killer Instinct oraz jedna z zapowiedzianej niedawno drugiej serii dodatków.

Killer Instinct trafi do sklepów już 23 września tego roku.Jak dotąd Microsoft wypowiedział się tylko na temat premiery gry w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie, gdzie tytuł ten kosztować będzie 20 dolarów. Do tej pory nie wiadomo czy Microsoft planuje wydanie pudełkowej wersji Killer Instinct w Europie oraz na innych rynkach. Pozostaje tylko czekać i mieć nadzieję, że również europejscy gracze będą mogli postawić Killer Instinct na półce.

[dzięki- Xbox.com]

More from Mikołaj Ciesielski

Until Dawn- nowy materiał przedstawiający animacje twarzy bohaterów

Until Dawn to gra przygodowa utrzymana w konwencji horroru, za którą odpowiedzialne...
Read More