Kilkunastominutowa prezentacja Resident Evil: Revelations 2

W sieci udostępniono materiał wideo prezentujący wersję demonstracyjną gry Resident Evil: Revelations 2, którą zaprezentowano w trakcie targów Tokyo Game Show 2014.

Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.
Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.

Kilka dni temu publikowaliśmy informację dotyczącą fragmentów rozgrywki z Resident Evil: Revelations 2. Dziś w sieci opublikowano kompletny zapis z targów Tokyo Game Show 2014, którego autorem jest użytkownik platformy YouTube o pseudonimie ”R3DPlaystationFilmer”.

Przygotowano dla nas kilkunastominutowy filmik, dzięki któremu możemy posmakować klimatu najnowszej odsłony serii. Na wstępie zaznaczę, że firma Capcom zdołała wygenerować odpowiednio mroczny i przepełniony przemocą klimat rozgrywki.

Claire Redfield oraz Moira Burton są zmuszone do ciągłej kooperacji w opuszczonym areszcie. Producenci postanowili wprowadzić ciemność do lokacji oraz korzystać z okolicznościowych akcji, których celem jest przestraszenie graczy. Tu i ówdzie w najmniej oczekiwanym momencie wyskoczy na nas zombie, niczym w klasycznych odsłonach serii. Warto podkreślić, że w dowolnym momencie gracz może przełączać się pomiędzy bohaterkami.

Resident Evil: Revelations 2 trafi na rynek na początku przyszłego roku. Gra zostanie wydana na Xbox One, PlayStation 4, Xboksa 360, PlayStation 3 oraz komputery osobiste.

Written By
More from Patryk

Siedem minut rozgrywki z Destiny

W sieci pojawiły się nowe materiały wideo z gry Destiny. Studio Bungie...
Read More