Kilkugodzinny materiał wideo z Lords of the Fallen

W sieci udostępniono dłuższy materiał przedstawiający rozgrywkę w Lords of the Fallen. Gra debiutuje za kilkanaście dni na Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.

Lords of the Fallen to odpowiedź firmy CI Games na zapotrzebowanie na wymagające gry z gatunku RPG.
Lords of the Fallen to odpowiedź firmy CI Games na zapotrzebowanie na wymagające gry z gatunku RPG.

CI Games przygotowuje się do wielkiej premiery tego roku na Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Lords of the Fallen to polska odpowiedź na gry z serii Souls, która pojawi się na konsolach nowej generacji. Twórcy gry zdecydowali się opublikować bardzo obszerną zapowiedź gry z wieloma elementami rozgrywki, eksploracją, prezentacją menu oraz walki.

Przed Wami ponad cztery godziny bardzo interesujących materiałów naświetlających produkcję Tomasza Gopa. Użytkownik Jr Lobos został zaproszony przez wydawcę gry, firmę Bandai Namco, do specjalnie zorganizowanych testów gry. Oczywiście materiał został opublikowany na platformie YouTube.

Pierwsze co rzuca się w oczy, to wybitnie przygotowana oprawa graficzna Lords of the Fallen. Inżynierowie z CI Games nie zmarnowali czasu i przygotowali ostry, wyrazisty i przepełniony świetnym oświetleniem tytuł. Wnętrza budynków prezentują się nieźle, rejony zewnętrzne również prezentują się nieźle. Poniżej ponad cztery godziny materiałów z gry, ktoś chętny na dłuższy seans z tą grą?

Written By
More from Patryk

Oferta PlayStation Plus na październik 2015

Firma Sony ujawniła oficjalną ofertę gier wchodzących w skład PlayStation Plus w...
Read More