Kilkanaście minut z grą Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a

W przyszłym miesiącu debiutuje świetny zestaw w postaci Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a na PlayStation 4. Kolekcja trzech poprzednich części w odświeżonej edycji dla wszystkich tych, którzy nie próbowali marki na PlayStation 3.

W sieci pojawiło się kilka nowych materiałów z rozgrywki w Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a na PlayStation 4. Premiera zestawu trzech pierwszych części gry na nowej konsoli Sony to szansa nadrobienia zaległości dla wszystkich tych, którzy wcześniej nie poznali przygód Nathana Drake’a. Wstępne informacje Bluepoint Games mówią o rozdzielczości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę, a więc o jakość portów nie powinniśmy się obawiać.

Poniżej możecie zobaczyć gameplay z gry oraz świetne porównanie grafiki w oryginale i odświeżeniu. Grafika wygląda całkiem dobrze, zostało dorzucone dużo dodatkowych elementów, twarz Nathana wygląda ”żywiej”, a twórcy widać zastosowali również więcej efektów świetlnych oraz usprawnili cieniowanie. Rozgrywka wygląda dobrze, choć oczywiście wszyscy Ci, którzy ograli serię w przeszłości nie znajdą tutaj niczego nowego.

Kolekcja Nathan Drake’a jest raczej kierowana do wszystkich tych, którzy wcześniej nie mieli okazji zapoznać się z tymi grami. Warto podkreślić, że trzecia część serii otrzyma w tym zestawie pełny dubbing. Premiera gry Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a już 9 października na PlayStation 4.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=6XY6-bv06Zw” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=DwzEUAHTCXs” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=ZDIDURDBaW8″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Sprzedaż gier: FIFA 15 nie uległa The Evil Within

Firma Chart-Track opublikowała raport sprzedaży gier wideo w Wielkiej Brytanii. FIFA 15...
Read More