Kilkanaście minut z Forza Horizon 2 na Xbox One

Autorzy gry Forza Horizon 2 udostępnili kilkunastominutowy materiał z rozgrywki. Dzięki niemu możemy sprawdzić osobiście, jak prezentują się najnowsze wyścigi Playground Games.

Forza Horizon 2 to kolejna odsłona nowej serii od twórców Forza Motorsport!
Forza Horizon 2 to kolejna odsłona nowej serii od twórców Forza Motorsport!

Forza Horizon 2 pojawi się w tym roku na Xbox One oraz Xboksie 360. Za ten pierwszy tytuł odpowiada studio, które stworzyło markę, a więc Playground Games. Edycją gry na Xboksa 360 zajmie się firma Sumo Digital.

W sieci zostały opublikowane nowe materiały wideo z tej niezwykle ciekawie zapowiadającej się gry wyścigowej. Opublikowano kilkanaście minut czystej rozgrywki, która zabiera nas w tereny Południowej Europy, a więc w ciepły, kolorowy oraz ciekawy architektonicznie region naszego kontynentu. Tytuł pozwoli nam zasiąść za kierownicami niezwykle dopracowanych modeli samochodów. Kilka ujęć poniższego filmiku prezentuje nam kokpit Lamborghini, który jest wypełniony szczegółami. Niemniej ambitnie samochody prezentują się na otwartych trasach, gdzie możemy jeździć w dowolnym kierunku. Jako zawodnik będziemy mogli wziąć udział w wielu wyścigach, które zostały podzielone na odrębne kategorie.

Tytuł jest jedną z najciekawszych premier wyścigowych tego roku. Forza Horizon 2 będzie dostępna dla właścicieli Xbox One, ale również Xboksa 360. Pamiętajcie jednak, że w tym przypadku widoczne będą pewne ustępstwa względem starszej konsoli. 

Written By
More from Patryk

Niucon – impreza dla graczy, sympatyków fantasy oraz dobrej zabawy!

Konwent Niucon, odbywający się w dniach 8 – 10 sierpnia we Wrocławiu,...
Read More