Kilkanaście minut z demem Final Fantasy XV

Final Fantasy XV otrzyma wersję demonstracyjną w przyszłym roku na PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł można było ograć na zamkniętej imprezie dla dziennikarzy, jest i materiał wideo.

Square Enix odpowiedzialne jest za najlepsze jRPGi w historii, między innymi serię Final Fantasy oraz Kingdom Hearts.
Square Enix odpowiedzialne jest za najlepsze jRPGi w historii, między innymi serię Final Fantasy oraz Kingdom Hearts.

Square Enix od wielu lat pracuje nad piętnastą odsłoną swojej flagowej serii. Final Fantasy XV odżyło w ostatnich miesiącach, mogliśmy rzucić okiem na nowe fragmenty rozgrywki i dowiedzieć się o wersji demonstracyjnej, która to będzie udostępniona wraz z premierą Final Fantasy Type-0 HD.

Studio zorganizowało w Paryżu zamknięty pokaz dema dla dziennikarzy. Oczywiście frekwencja była duża, ale udało się nagrać amatorskie filmiki z tego wydarzenia metodą off-screen (z ekranu telewizora).

Rozgrywka w Final Fantasy XV wygląda całkiem przekonująco. Firma ukończyła ten tytuł już w 55 procentach. Widać jak bohaterowie zatrzymują się w wybranych miejscach, wychodzą z samochodu i mogą swobodnie eksplorować otoczenie. W okolicy jest sporo miejsc do odwiedzenia, co więcej, kręci się tutaj dzika zwierzyna.

Druga sprawa to rewelacyjnie prezentująca się oprawa graficzna. Pod tym względem Final Fantasy XV odstawia większość konkurencji na rynku. Miejmy nadzieję, że piękna grafika to nie jedyna zaleta piętnastej odsłony cyklu.


۞ przez AGB-Media

Written By
More from Patryk

Dodatki DLC do Titanfall bezpłatne na zawsze

Po zapowiedzi gry Titanfall 2 firma Respawn Entertainment zdecydowała się udostępnić wszystkie...
Read More