Kilkanaście minut z Assassin’s Creed: Unity na Xbox One

Kilkanaście minut z Assassin’s Creed: Unity w wersji na Xbox One pojawiło się w internecie. Nagranie wideo prezentuje eksplorację otoczenia, wspinanie się po dachach oraz walkę.

Assassin's Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.
Assassin’s Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.

W sieci zaprezentowano kilkunastominutowy fragment rozgrywki z Assassin’s Creed: Unity w wersji na Xbox One. Materiał został opublikowano zaraz po burzy medialnej, jaką wywołały informacje o rozdzielczości 900p dla obu platform. Na poniższym filmiku zobaczycie, że grafika mimo wszystko robi bardzo dobre wrażenie.

Opublikowane fragmenty gry pozwalają nam zobaczyć to, do czego jesteśmy przyzwyczajeni w serii o Asasynach. Eksploracja otoczenia, wspinanie się po dachach, walka, przemykanie pomiędzy strażnikami. Wszystko to prezentuje się bardzo dobrze, a na mnie osobiście największe wrażenie robi pole widzenia i panorama miasta.

Assassin’s Creed: Unity jest pierwszą odsłoną serii, która budowana była z myślą o konsolach nowej genracji. Tytuł pojawi się na PC, Xbox One oraz PlayStation 4 już 13 listopada tego roku. Poniżej prezentujemy fragmenty z rozgrywki.

Written By
More from Patryk

Mega wyprzedaż w sklepach Biedronka! Tytuły na PC, PS3 oraz Xboksa 360!

Sieć sklepów Biedronka przygotowała dla graczy świetną promocję na gry wideo. Już...
Read More