Kilkanaście minut rozgrywki z H1Z1 prosto z CES 2015

Podczas imprezy CES 2015 ujawniono sporo informacji na temat PlayStation oraz gier na ten system. Jedną z ciekawszych prezentacji jest z pewnością gameplay z H1Z1 na PlayStation 4.

Firma Sony inwestuje w rynek Free to Play. H1Z1 ma być wielką pozycją tego typu na PlayStation 4.
Firma Sony inwestuje w rynek Free to Play. H1Z1 ma być wielką pozycją tego typu na PlayStation 4.

Portal branżowy IGN udostępnił materiał wideo prezentujący fragmenty rozgrywki z gry H1Z1, która to pojawić ma się na konsoli PlayStation 4. Prezentacja odbyła się na imprezie CES 2015.

Poniżej możecie rzucić okiem na fragmenty rozgrywki, eksploracji mrocznego i opustoszałego otoczenia oraz sprawdzić jakość grafiki. Projekt wygląda podobnie do popularnego na rynku PC DayZ, które to również ma pojawić się w niedługim czasie na PlayStation 4. Gra japońskiego producenta jest na etapie produkcji, który pozwala już zobaczyć całość podczas rozgrywki. Na Waszym miejscu nie liczył bym jednak na fajerwerki, bowiem poniższy materiał to tylko skromna prezentacja ogólnej rozgrywki, tak z widoku pierwszoosobowego, jak również standardowego TPP.

Akcja w gry H1Z1 toczy się w 15 lat po wykryciu tytułowego wirusa. Aby ułatwić wędrówkę po otwartym świecie mamy do dyspozycji pojazdy naziemne oraz samoloty. W grze gracze sami pobierają surowce, np. drewno, a później stawiają z nich domy, czy też różnego rodzaju schrony, czy fortyfikacje obronne. Należy wspomnieć, że na każdym serwerze w grze może pojawić tysiące graczy jednocześnie. Sony Online Entertaiment zapewnia, że H1Z1 będzie cechować się mrocznym klimatem.

Tags from the story
, , , , , ,
Written By
More from Patryk

Gra Wiedźmin 3: Dziki Gon dostępna w tym samym czasie dla wszystkich

W sieci pojawiły się informacje dotyczące premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon....
Read More