Kilkadziesiąt minut z Wiedźmin 3: Dziki Gon

Warto czekać, absolutnie!

Firma CD Projekt RED udostępniła w sieci 30 minut z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Tytuł dostępny będzie na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Wiedźmin to marka oparta o twórczość Andrzej a Sapkowskiego, który zainspirował projektantów CD Projekt RED.
Wiedźmin to marka oparta o twórczość Andrzej a Sapkowskiego, który zainspirował projektantów CD Projekt RED.

Wszyscy chyba czekamy na wielką premierę Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsolach stacjonarnych oraz komputerach klasy PC. Wiedzą o tym dobrze przedstawiciele CD Projekt RED, którzy przygotowali dla nas obszerny materiał wideo z komentarzem. Filmik przedstawia mnóstwo aspektów rozgrywki oraz pozwala zobaczyć publikowane wcześniej scenki. Co więcej, filmik został nagrany z polskim dubbingiem.

Główny bohater w pierwszych minutach nagrania odwiedza dobrze Wam znane miasteczko Novigard. Fajne jest to, że mieszkańcy reagują w różny sposób na obecność Wiedźmina, komentują to w polskim języku, co jest przyjemne dla ucha. W późniejszej części filmiku bohatera czeka spotkanie z wiedźmą Dijkstrą.

Patrząc na kolejne materiały wideo, utwierdzam się w przekonaniu, że Wiedźmin 3: Dziki Gon to absolutny must have przyszłego roku. Już na początku 2015 otrzymamy bardzo pozytywny tytuł, który miejmy nadzieję, wciągnie nas na długie godziny!

Written By
More from Patryk

Destiny na trzech nowych trailerach

Destiny to pierwszoosobowa gra akcji, która reprezentuje gatunek MMO. Za jej produkcję...
Read More