Kilkadziesiąt minut z Rise of the Tomb Raider w towarzystwie Lary Croft

Dziś w internecie pojawiło się mnóstwo materiałów z gry Rise of the Tomb Raider na Xbox One. Tytuł prezentuje się znakomicie i wygląda na to, że w końcówka roku należeć będzie absolutnie do Lary Croft.

Microsoft wystosował embargo na materiały wideo z gry Rise of the Tomb Raider, które właśnie minęło. Dzięki temu w sieci zaczynają pojawiać się kolejne filmiki z gry na Xbox One. Redakcja Dual Shockers nie ”cacka się” i publikuje niemalże kompletny etap z pobytu Lary Croft w Syrii.

To naprawdę dużo oglądania i dowód na to, że Crystal Dynamics rozwijają utarte schematy z Tomb Raider w nowej odsłonie serii. Po co zmieniać coś, co działa i sprawdza się znakomicie? Na poniższym materiale wideo możemy zobaczyć w zasadzie pierwszy etap rozgrywki. Czysta rozgrywka, znikoma ilość animacji oraz scenek przerywnikowych. To lubię najbardziej, bowiem jestem w stanie wyrobić sobie konkretne zdanie na temat nadchodzącej premiery gry.

Lara Croft oczywiście w swoim stylu, dużo skakania, biegania, karkołomnych akrobacji oraz walki. Muszę przyznać, że gameplay z gry Rise of the Tomb Raider bardzo przypadł mi do gustu. Widać rozmach tej produkcji oraz wielość możliwości rozgrywania każdego etapu. Tego wymagałem od gier Tomb Raider w przeszłości i najwyraźniej Crystal Dynamics przygotowali własnie największą grę w swojej historii.

Poniżej czeka na Was aż 40 minut czystej rozgrywki, pamiętajcie jednak o spojlerach, których w tak dużym materiale będzie sporo. Premiera Rise of the Tomb Raider już 10 listopada ekskluzywnie na Xbox One.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=G5Q3G27_lAA” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=9K16feStiiU” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”5608ff95f7217adc4bc19995″]

Written By
More from Patryk

Hideo Kojima prezentuje aktualną formę Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Hideo Kojima, twórca gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, opublikował...
Read More