Kilka słów na temat rozwoju postaci w Dying Light

Kilka informacji na temat rozwoju postaci w najnowszej grze Techlandu zdradził Maciej Binkowski. Trzeba przyznać, że system, na którym zostanie oparty rozwój naszego bohatera jest dość ciekawy.

Dying Light to kolejna gra, której motywem przewodnim jest apokalipsa zombie.

Według słów Macieja Binkowskiego z Techlandu rozwój postaci w Dying Light będzie zależał od tego w jaki sposób będziemy prowadzić rozgrywkę. W skrócie, jeśli często będziemy uciekać, wspinać się i unikać walki, to nasza postać we wspomnianym bieganiu i wspinaniu się na przeszkody będzie lepsza. Jeśli natomiast będziemy walczyć z hordami nieumarłych, to nasza postać wyspecjalizuje się w walce i również w niej będzie z biegiem czasu co raz lepsza.

Maciej Binkowski podkreślił, że gracz sam zadecyduje w jakim stylu będzie grał. Zaznaczył jednak, że nawet jeśli będziemy często stawiać na rozwałkę, to w niektórych momentach trzeba będzie chłodno spojrzeć na sytuację i zdecydować się na chwilę na zmianę stylu gry, ponieważ walka będzie zwyczajnie nieopłacalna i może być opłakana w skutkach. Na koniec podkreślił, że świat przedstawiony w grze jest mroczny i niebezpieczny i to gracz decyduje w jaki sposób będzie walczył w nim o przetrwanie.

Dying Light to produkcja rodzimego studia Techland, wydawcą natomiast jest Warner Bros. Gra trafi na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One oraz na PlayStation 3 i Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na luty 2015 roku.

Tags from the story
, ,
More from Mikołaj Ciesielski

Aplikacja MyDriveClub już dostępna

DriveClub to gra wyścigowa, która jest tytułem ekskluzywnym dla konsoli PlayStation 4....
Read More