Kilka minut z Tekken 7 na automatach

W sieci udostępniono nowe nagrania wideo prezentujące pierwsze testy najnowszej odsłony serii Tekken. Siódma część popularnej serii jest już ogrywana przez pierwszych graczy na automatach.

Tekken to niezwykle popularna seria bijatyk w świecie gier wideo, która przez lata święciła tryumfy na konsolach PlayStation.
Tekken to niezwykle popularna seria bijatyk w świecie gier wideo, która przez lata święciła tryumfy na konsolach PlayStation.

Wszyscy czekamy na Tekken 7 głównie za sprawą nowej oprawy graficznej, posuchy w gatunku bijatyk konsolowych a w szczególności wielkich premier tego typu gier na PlayStation 4 czy Xbox One. W sieci pojawił się kolejny materiał wideo przybliżający graczom rozgrywkę z najnowszej odsłony serii Namco.

Pierwsi gracze mogą już osobiście testować ten tytuł na automatach w Korei Południowej. Poniższy materiał został zarejestrowany metodą off-screen (prosto z ekranu), więc jakość jego pozostawia wiele do życzenia. Pamiętajmy jednak, że gry z serii Tekken pojawiały się w pierwszej kolejności właśnie na automatach, aby w późniejszym okresie trafić na konsole stacjonarne. Nie inaczej będzie w tym przypadku.

Poniższy filmik pozwala nam rzucić okiem na starcie Larsa z Leo oraz Claudio czy też legendarnym Paulem Phoenixem. Widać że autorzy nagrania polubili postać Larsa, którego skonfrontowali również z potężnym Mishimą w osobie Kazyui.

Na podstawie tego materiału trudno wyrokować w sprawie Tekken 7. Cieszy jednak fakt, że ten tytuł wrócił na scenę i wiele się wokół marki dzieje. Siódma odsłona powinna zainteresować miliony graczy na całym świecie, tak nowych fanów, jak również długoletnich. Przypomnę tylko, iż ostatnia odsłona serii, w postaci Tekken Tag Tournament 2, pojawiła się na rynku w roku 2012 oraz Tekken Revolution (Free to Play) w roku 2013.

Written By
More from Patryk

Zobaczcie siły dzikiej natury w grze Rise of the Tomb Raider

Jesteście gotowi na kolejny materiał wideo z gry Rise of the Tomb...
Read More