Kilka minut z mrocznym Alien: Isolation

Serwis Eurogamer udostępnił w sieci kilka minut rozgrywki z Alien: Isolation (Obcy: Izolacja). Filmik przedstawia nam pierwsze minuty z grą oraz wprowadza nas w klimat rozgrywki.

Obcy: Izolation będzie dystrybuowany w naszym kraju przez firmę Cenega.
Obcy: Izolation będzie dystrybuowany w naszym kraju przez firmę Cenega.

Zbliżamy się powoli do premiery Alien: Isolation (Obcy: Izolacja), która nastąpi już 7 października na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych. Sega zdaje sobie sprawę, że na ten tytuł czekają miliony graczy z całego świata. W sieci opublikowano fragmenty rozgrywki na wysokim poziomie trudności. Jak się okazuje, Alien: Isolation (Obcy: Izolacja) nie należy do gier łatwych.

Filmik pochodzi z transmisji na żywo redakcji Eurogamer, której dziennikarze mieli tę przyjemność grania na poziomie Survivor. Jest to bardzo wymagający tryb z wieloma utrudnieniami, wyzwaniami oraz mniejszą ilością udostępnianych przedmiotów.

Oczywiście jakość oprawy graficznej robi wrażenie. Przede wszystkim oświetlenie i cieniowanie, bowiem rozgrywka toczyć się będzie w większości w ciemnościach. Pomieszczenia zostały zaprojektowane z dbałością o najmniejsze detale. Miejmy nadzieję, że pełna wersja gry spełni nasze oczekiwania.

Written By
More from Patryk

Resident Evil: Origins Collection zostanie wydane przez firmę Cenega w dobrej cenie

Firma Cenega zajmie się oficjalną dystrybucją gry Resident Evil: Origins Collection na...
Read More