Kilka minut rozgrywki z Dragon Age: Inkwizycja

Studio BioWare opublikowało kilkuminutowy materiał wideo z gry Drago Age: Inkwizycja. Filmik prezentuje walkę w mrocznym zamczysku opanowanym przez przeciwników.

Dragon Age: Inkwizycja okazało się być najlepszą grą targów E3 2014. Premiera pod koniec roku na Xbox One oraz PlayStation 4.
Dragon Age: Inkwizycja okazało się być najlepszą grą targów E3 2014. Premiera pod koniec roku na Xbox One oraz PlayStation 4.

Dragon Age: Inkwizycja był jedną z bardziej ciekawych prezentacji na targach gamescom 2014, tym bardziej przez pryzmat konferencji Electronic Arts. Gra zostanie wydana na rynek jeszcze w tym roku, ale dopiero w Kolonii przekonaliśmy się o jej autentycznej charakterystyce rozgrywki. Poniżej możecie sprawdzić ośmiominutowy filmik, gdzie nasi bohaterowie przemierzają niebezpieczną miejscówkę oraz walczą z napotkanymi wrogami. 

Charakterystyka rozgrywki łączy w sobie elementy zręcznościowe z czystymi rozwiązaniami z gier RPG. Jako gracz możemy wydawać rozkazy naszym podopiecznym oraz w trakcie aktywnej pauzy ogarniać wydarzenia na polu bitwy. Walka może być szybka i oparta na kilku efektywnych zagraniach, ale możemy również wypracować swój własny system, w oparciu o ulubionych zawodników. Gdy tylko na ekranie pojawi się więcej jednostek wroga, to możemy załączyć widok taktyczny i zabawić się w stratega. Możliwości jest sporo i dzięki temu Inkwizycja może być ciekawą pozycją dla fanów gatunku.

Dragon Age: Inkwizycja zapowiada się niezwykle ciekawie. Tytuł trafi do oficjalnej sprzedaży już 7 października tego roku w wersjach na komputery osobiste, Xbox One, PlayStation 4 oraz Xboksa 360 i PlayStation 3.

Written By
More from Patryk

Call of Duty: Advanced Warfare na Xbox One w rozdzielczości 1360×1080

Twórcy Call of Duty: Advanced Warfare ostatecznie wypowiedzieli się na temat rozdzielczości...
Read More