Kilka informacji na temat aktualizacji DriveClub

Twórcy DriveClub udostępnili kilka konkretnych informacji na temat gry oraz zbliżającej się aktualizacji. Właściciele PlayStation 4 powinni spokojnie o rozwój swoich ekskluzywnych wyścigów.

DriveClub jest bardzo udaną grą wyścigową, która stawia na rozgrywki wieloosobowe w sieci.
DriveClub jest bardzo udaną grą wyścigową, która stawia na rozgrywki wieloosobowe w sieci.

W sieci pojawiły się konkretne informacje na temat gry DriveClub na PlayStation 4. Tytuł otrzyma jutro pierwszy dodatek, w pełni darmowy, który dorzuci do rozgrywki trzy dodatkowe trasy oraz Tryb Fotograficzny.

Twórcy opublikowali tę wiadomość na swoim profilu Facebookowym, toteż otrzymacie dostęp do trzech zupełnie nowych tras, jak również bardzo popularnego ostatnimi czasy Trybu Fotograficznego. Autorzy zdecydowali się również usprawnić rozgrywki wieloosobowe, które po premierze wymagały gruntownych zmian.

Dodatek zostanie udostępniony za darmo, bowiem autorzy chcą w ten sposób wynagrodzić ”wpadkę” z pierwszych tygodni obecności gry na rynku. Tytuł jeszcze w do końca tego miesiąca otrzyma następującą zawartość:

  • 22 zupełnie nowe wydarzenia
  • 10 nowych trofeów
  • 10 nowych wzorów na karoserię
  • 5 samochodów

Autorzy DriveClub nadal nie są wstanie ujawnić konkretnej daty premiery gry w edycji PlayStation Plus. Tytuł pojawi się na rynku dopiero wtedy, kiedy będzie w pełni sprawny.

Written By
More from Patryk

Paris Games Week: konferencja Sony na żywo

Paris Games Week to kolejna wielka impreza branży gier wideo, która właśnie...
Read More