Kilka dodatków do The Last of Us: Remastered dla trybów wieloosobowych

The Last of Us: Remastered otrzyma kilka dodatków do trybów wieloosobowych, w tym dodatkowe egzekucje na PlayStation 4.

The Last of Us jest fenomenalnym sukcessem na PlayStation 3. Gra otrzymała również dwa rozszerzenia w formie DLC.
The Last of Us jest fenomenalnym sukcessem na PlayStation 3. Gra otrzymała również dwa rozszerzenia w formie DLC.

Firma Naughty Dog udostępnia dodatki w formie DLC do gry akcji The Last of Us. Tak przeznaczone dla wersji na PlayStation 3, jak również odświeżonej edycji na PlayStation 4.

Zespół ze studia Naughty Dog postanowił wesprzeć grających w tryby wieloosobowe. Udostępniono mnóstwo dodatkowej zawartości w postaci gadżetów, umiejętności, broni, strojów oraz egzekucji. Te ostatnie trafiły w wyznaczonej ilości na PlayStation 4 ze względu na ograniczenia sprzętowe związane z PlayStation 3.

Jeżeli tylko jesteście zainteresowani, to czeka na Was kilka dodatków. Po pierwsze, otrzymacie dostęp do czterech nowych broni – taktyczna strzelba, automatyczny pistolet, karabin i kusza. Wybraną z nich możecie zakupić za kwotę 1 euro, zaś cały zestaw został wyceniony na 3 euro.

Ponadto autorzy gry udostępniają komplet nakryć głowy oraz wspomnianych wcześniej egzekucji. W tym przypadku również jednostkowy dodatek został wyceniony na kwotę 1 euro. Ostatnią ofertą są dodatkowe umiejętności, a dokładniej cztery, które również możecie kupić za 1 euro, lub w zestawie za 4 euro.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2014/12/the-last-of-us-remastered-multiplayer.html]

Written By
More from Patryk

Siedem minut rozgrywki z Destiny

W sieci pojawiły się nowe materiały wideo z gry Destiny. Studio Bungie...
Read More