Kiedy zagramy w Batman: Arkham Knight?

Batman: Arkham Knight to kolejna część, za którą odpowiedzialne jest studio Rocksteady. Najnowsza odsłona przygód Mrocznego Rycerza będzie kontynuacja Arkham City. Platformy docelowe to komputery osobiste oraz PlayStation 4 i Xbox One. Planowana data premiery to 2015 rok.

Czy Batman: Arkham Knight będzie świetnym zwieńczeniem trylogii?

Źródłem przecieków na temat gier wideo zwykle są branżowi specjaliści, którzy najczęściej udzielają się na forach,oraz portalach społecznościowych. Jeżeli chodzi markę Batman, to odtwórca głównej roli był zbyt wylewny na temat debiutu gry.

Warto wspomnieć, że Batman: Arkham Knight miał pierwotnie trafić do graczy jesienią tego roku, jednak niedawno twórcy postanowili przesunąć datę premiery na przyszły rok. Jednakże Rocksteady nie podało dokładnej daty premiery, lecz wszyscy zapewne oczekują, że będzie to jesień, a w najlepszym przypadku czerwiec. Jednak Kevin Conroy, czyli aktor, który użycza głosu Batmanowi twierdzi, że gra Batman: Arkham Knight trafi w nasze ręce już w styczniu. Zadowoleni? Bo ja jak najbardziej. Pan Conroy mówi o tym w poniższym materiale. Do tej pory te informacje nie zostały potwierdzone. Miejmy jednak nadzieję, że stanie się to jak najszybciej.

Batman: Arkham Knight ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xbox One, w przyszłym roku. Poniżej wspomniany wywiad, w okolicach piątej minuty powinniście usłyszeć zapowiedź gry z usta samego Kevina. 

More from Mikołaj Ciesielski

Dying Light działać będzie w 30 klatkach na sekundę

Dying Light to gra z gatunku survival horror, za którą odpowiedzialne jest...
Read More