Kiedy startuje beta gry Star Wars Battlefront?

Firma Electronic Arts ujawniła datę rozpoczęcia testów wieloosobowej gry Star Wars Battlefront na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Tytuł będzie grywalny już 8 października dla wszystkich zainteresowanych.

Twórcy długo oczekiwanej gry ogłosili start testów beta Star Wars Battlefront, które rozpoczną się w dniach 8–12 października na PlayStation 4, Xbox One i za pośrednictwem Origin na PC. Beta Star Wars Battlefront to testy techniczne i tak należy je traktować jeszcze przed oficjalną premierą gry na rynku.

W testach beta dostępne będą trzy tryby rozgrywki na trzech słynnych planetach:

  • Atak AT-AT na Hoth, czyli udział w bitwach z udziałem 40 graczy – jako rebeliant wzywając na pomoc bombowce Y-wing i odpierając natarcia AT-AT, albo jako żołnierz Imperium broniąc maszyn kroczących i przy pomocy ich potężnego uzbrojenia neutralizując rebeliancką bazę.
  • Strefa zrzutu na Sullust: na powierzchni planety rozbijają się kapsuły ratunkowe, a zadaniem zespołów jest ich przejmowanie.
  • Misja typu Przetrwanie na Tatooine solo lub we współpracy ze znajomym

Oprócz możliwości przetestowania gry Star Wars Battlefront na PlayStation 4, Xbox One i w Origin na PC, gracze otrzymają też szansę wypróbowania aplikacji Star Wars Battlefront Companion. Aplikacja umożliwia zabawę w strategiczną karciankę Obrona Bazy i pozwala zarabiać kredyty służące do odblokowywania w Star Wars Battlefront gwiezdnych kart, uzbrojenia i nie tylko. Aplikacja Companion daje także możliwość przeglądania statystyk i postępów, dostosowywania zestawów wyposażenia i wyglądu żołnierza, łączenia się ze znajomymi i wiele więcej.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=9jmaaOE4q_M” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f675959a7f97711da1cd9d”]

Written By
More from Patryk

Nowy Xbox One Bundle Pack zapowiedziany z grą Fallout 4

Microsoft chce wykorzystać premierę znakomitego Fallout 4 i wdrożyć na rynek zestaw...
Read More