Kiedy spodziewać się premiery Grand Theft Auto V ?

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat premiery Grand Theft Auto V na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Producent podkreśla, że nastąpi ona jeszcze w tym roku.

Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.
Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.

Od jakiegoś czasu w sieci pojawiają się plotki, jakoby Grand Theft Auto V wersji na komputery osobiste oraz PlayStation 4 i Xboksa One miało zadebiutować w przyszłym roku, a nie jak pierwotnie zapowiedziano w tym. Do owych plotek postanowił odnieść się sam Rockstar, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Deweloper dał jasno do zrozumienia, że plany nie uległy zmianie i odświeżone Grand Theft Auto V trafi do sprzedaży jeszcze w 2014 roku. Jednakże nie została podana żadna dokładniejsza data, co może budzić pewne wątpliwości.

Warto wspomnieć, że Grand Theft Auto V na konsolach PlayStation 3 oraz na Xboksie 360 zebrało świetne recenzje. Nikt nie miał co do tego wątpliwości, ponieważ Rockstar słynie z bardzo dobrych gier, a seria GTA jest ich sztandarową marką. Zapewne wielki sukces ostatniej odsłony skłonił twórców do tego, aby wydać grę również na komputery osobiste oraz na najnowsze konsole Sony i Microsoftu. Miejmy nadzieję, że również posiadacze tych sprzętów już niedługo będą mogli odwiedzić słoneczne Los Santos.

[dzięki- VG24/7]

Written By
More from Patryk

Gra o Tron – serial wprowadzi 12 nowych bohaterów w nowej serii

Szósta seria serialu Gra o Tron ma wprowadzić aż 12 nowych bohaterów....
Read More