Kiedy poznamy październikową ofertę PlayStation Plus?

Informacje na temat oferty PlayStation Plus na miesiąc październik mogą się nieco opóźnić. Sony podało informację, jakoby nowe gry dostępne były troszeczkę później.

PlayStation Network to platforma na której możemy dokonywać zakupów gier oraz dodatków. Mają tutaj miejsce również bardzo ciekawe promocje.
PlayStation Network to platforma na której możemy dokonywać zakupów gier oraz dodatków. Mają tutaj miejsce również bardzo ciekawe promocje.

Tradycyjnie pod koniec miesiąca powinniśmy otrzymać precyzyjne informacje na temat kolejnej oferty PlayStation Plus. W tym przypadku mowa o miesiącu październiku, który zapowiada się niezwykle okazale głównie ze względu na wielką premierę Driveclub.

Wszystko wskazuje na to, że koncern Sony zdecydował się opóźnić ofertę oraz informacje o niej. W sieci pojawiły się informacje, na oficjalnym blogu PlayStation, dotyczące PlayStation Plus w październiku. Oferta zostanie udostępniona nie w pierwszą środę miesiąca, ale drugą. Oznacza to mniej więcej tyle, że gry z oferty PlayStation Plus otrzymacie tego samego dnia, kiedy premierę ma Driveclub.

Czekamy zatem na konkretne informacje na ten temat z obozu Sony. Jakie to będą gry? Miejmy nadzieję, że lepsze niż w ostatnich miesiącach. Japoński koncern przyzwyczaił nas do topowych produkcji zamieszczanych w PlayStation Plus, ale w ostatnim miesiącu gracze mogli czuć się niezadowoleni.

Macie może jakieś specjalne życzenia dotyczące październikowej oferty PlayStation Plus?

Written By
More from Patryk

Lara Croft znowu przemówi w naszym języku, ale kto wcieli się w jej postać w Rise of the Tomb Raider?

Na oficjalnym forum gry Rise of the Tomb Raider pojawił się wpis...
Read More