Keyblade z serii Kingdom Hearts odtworzone przez Man At Arms

Płatnerze z grupy Man At Arms odtworzyli już wiele popularnych broni z gier wideo. Dziś przyszedł czas na nieco infantylne, ale niezwykle efektowne i popularne wśród fanów Kingdom Hearts Keyblade.

Nie tak dawno płatnerze z Man At Arms stworzyli wierne repliki mieczy Geralta z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Dziś przyszedł czas na Sorę z serii Kingdom Hearts oraz jego Keyblade. Poniżej możecie obejrzeć dłuższy filmik z procesu tworzenia tej broni przez ekipę Man At Arms oraz oczywiście testów już ukończonego modelu. Widać duże zaangażowanie twórców w proces produkcji miecza oraz wielką radość z testów jego finalnej wersji. Arbuzy, butelki i wszelaki plastik pękał ”aż miło”, choć sama konstrukcja wydaje się być nieco niestabilna w rękach użytkownika.

Już niebawem o serii Kingdom Hearts znowu zrobi się głośno. Zbliżamy się przecież do targów Tokyo Games Show 2015, gdzie zostanie udostępniony nowy gameplay z gry Kingdom Hearts 3 na PlayStation 4. Jest to świetna okazja dla Man At Arms, aby przypomnieć o sobie graczom i podpromować nieco ten wspaniały tytuł. Osobiście liczę, że Square Enix pokażą coś fajnego w Japonii i Kingdom Hearts 3 zainteresuje jeszcze większą ilość graczy na zachodnim rynku. Jest to marka klasyczna dla Square Enix, ale czasem wydaje mi się, że trochę niedoceniana przez społeczność graczy.

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Kingdom Hearts to seria gier z gatunku jRPG, wydawana przez studio Square Enix i stworzona przez Tetsuyę Nomurę, czyli wieloletniego pracownika Square. Dzięki porozumieniu firm Square Enix oraz Disney Interactive Studios, Kingdom Hearts to seria będąca połączeniem światów Final Fantasy z uniwersum Disneya.[/efsnotification] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=1Ic-avlBAZ0″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”55c1b12fb7e78f9b32edb1dd”]

Written By
More from Patryk

Red Dead Redemption 2 kolejną grą Rockstar Games?

Red Dead Redemption 2 może być kolejną grą, której produkcją zajmie się...
Read More