Kazimierz Kaczor gra w Age of Wonders III, zobacz też edycję Premium

Age of Wonders III to gra strategiczna napisana przez firmę Triumph Software, którą na naszym rynku wydaje firma Techland. W sieci pojawił się kolejny filmik z Kazimierzem Kaczorem w roli głównej.

AoW_premiera

 

Na naszym serwisie rzadko rozpisujemy się na temat gier przeznaczonych na komputery osobiste. Age of Wonders III to jednak wyjątek, który jest jak najbardziej warty uwagi. Firma Techland opublikowała nowe nagranie wideo, na którym możemy podziwiać Kazimierza Kaczora, znanego polskiego aktora, podczas rozgrywki w strategię studia Triumph Software. Gra łączy w sobie najbardziej pożądane dla strategii turowej elementy. Mamy więc tutaj możliwość budowania potężnych imperiów, nieliniową, wciągającą fabułę, rozbudowany system walki oraz rozwoju postaci. Age of Wonders III została niezwykle ciepło przyjęta przez media oraz graczy. Podczas festiwalu Pyrkon odbył się pierwszy przedpremierowy pokaz gry, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem przez fanów. 

Historia Age of Wonders III ponownie przenosi graczy do fantastycznego świata, w którym rozmaite rasy i ugrupowania rywalizują o władzę. Kampania dla pojedynczego gracza pozwala stanąć po stronie jednej z dwóch zwaśnionych frakcji – Imperium Wspólnoty lub Trybunału Wysokich Elfów, utworzonego po zjednoczeniu mrocznych i leśnych elfów.Gra jest dostępna w wersji standardowej w cenie 99,90 zł oraz w wersji premium w cenie 119,90 zł. Skład edycji premium gry Age of Wonders III, wydanej w limitowanym tłoczonym pudełku:

  •  Gra
  •  Poradnik
  •  Wielka Księga Armii
  •  Plakat
  •  DLC – dodatkowy scenariusz „Smoczy Tron”
  •  Soundtrack
  •  Zestaw naklejek

AoW III - wizualizacja - edycja premium

 

Written By
More from Patryk

Battlefield 4 nocą wygląda wyśmienicie – sprawdź gameplay po zachodzie słońca

W sieci pojawił się materiał wideo dotyczący modyfikacji zmieniających porę dnia w...
Read More