Każdy nabój się liczy, czyli nowy trailer The Evil Within

W sieci opublikowano nowy trailer The Evil Within, na którym polski wydawca gry stara się podsumować wszystkie informacje na temat gry studia Tango Gameworks.

Shinji Mikami to legendarna postać w branży, ojciec sukcesu Resident Evil, oraz gatunku survival horror.
Shinji Mikami to legendarna postać w branży, ojciec sukcesu Resident Evil, oraz gatunku survival horror.

Wydawnictwo Cenega opublikowało najnowszy zwiastun gry The Evil Within, który stara się nam przedstawić wszystkie informacje na temat gry. Zbliżamy się do premiery tego intrygującego horroru, toteż warto się zaznajomić z poniższym filmikiem.

Autorem gry jest legendarny Shinji Mikami, który powołał zespół Tango Gameworks celem rozpoczęcia prac nad The Evil Within. Zielone światło dla tego projektu dała firma Bethesda, która skutecznie nagłośniła ten tytuł. Mikami stara się w nim przybliżyć dzisiejszym graczom klasyczne zasady gier survival horror, które niegdyś tworzyć (marka Resident Evil).

The Evil Within to gra przygotowana przez Shinjiego Mikami oraz utalentowany zespół Tango Gameworks, która jest klasycznym przykładem czystego survival horroru. Dopracowane otoczenie, wszechobecna atmosfera niepokoju oraz interesująca fabuła tworzą ciekawy świat, który zaprowadzi Cię na krawędź przerażenia. Do dyspozycji masz ograniczone zasoby, a więc walcz o przetrwanie i stań oko w oko ze strachem w tym idealnym połączeniu horroru i akcji. ” – oficjalna notatka prasowa.

Premiera The Evil Within na Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PC została wyznaczona na wtorek, 14 października. Więcej informacji na temat gry możecie poznać zapoznając się z poniższym materiałem wideo.

Written By
More from Patryk

Premiera gry DiRT Rally na PlayStation 4 i Xbox One już kwietniu

Firma Codemasters ma dla fanów gier rajdowych dobre wiadomości. Od kwietnia tytuł...
Read More