Kano wymiata na nowym zwiastunie Mortal Kombat X

W sieci pojawił się najnowszy zwiastun gry Mortal Kombat X. Głównym bohaterem filmiku jest wojownik Kano, który walczy przy użyciu trzech stylów.

Mortal Kombat to bardzo zasłużona, oraz seria z wieloletnią tradycją.
Mortal Kombat to bardzo zasłużona, oraz seria z wieloletnią tradycją.

Producenci gry Mortal Kombat X ze studia Nether Realm udostępnili w sieci nowy zwiastun gry. Filmik koncentruje się na postaci wojownika Kano. Podobnie jak Radien na ostatnim gameplayu, również Kano jest w stanie walczyć przy wykorzystaniu trzech stylów walki. Gracze będą mogli podejmować stosowny wybór, który wpłynie na bezpośrednie umiejętności Kano w trakcie starcia. 

Przy wykorzystaniu stylu ”cutthroat” gracze skorzystają ze śmiercionośnych noży, którymi posługuje się nasz wojownik. Styl walki ”cybernetic” koncentruje się w głównej mierze na wykorzystaniu laserów. Ostatnim grywalnym stylem walki jest ”commando”, dzięki któremu nasz wojownik wykorzysta większość ciosów i technik przydatnych w zwarciu. 

Mortal Kombat X zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz na Xboksa 360. Premiera zaplanowana jest na przyszły rok.

Written By
More from Patryk

Wakacyjne wydanie magazynu Update już dostępne!

Mamy dobre wiadomości dla fanów nowych technologii, mianowicie najnowszy numer magazynu Update...
Read More