Kano wymiata na nowym zwiastunie Mortal Kombat X

W sieci pojawił się najnowszy zwiastun gry Mortal Kombat X. Głównym bohaterem filmiku jest wojownik Kano, który walczy przy użyciu trzech stylów.

Mortal Kombat to bardzo zasłużona, oraz seria z wieloletnią tradycją.
Mortal Kombat to bardzo zasłużona, oraz seria z wieloletnią tradycją.

Producenci gry Mortal Kombat X ze studia Nether Realm udostępnili w sieci nowy zwiastun gry. Filmik koncentruje się na postaci wojownika Kano. Podobnie jak Radien na ostatnim gameplayu, również Kano jest w stanie walczyć przy wykorzystaniu trzech stylów walki. Gracze będą mogli podejmować stosowny wybór, który wpłynie na bezpośrednie umiejętności Kano w trakcie starcia. 

Przy wykorzystaniu stylu ”cutthroat” gracze skorzystają ze śmiercionośnych noży, którymi posługuje się nasz wojownik. Styl walki ”cybernetic” koncentruje się w głównej mierze na wykorzystaniu laserów. Ostatnim grywalnym stylem walki jest ”commando”, dzięki któremu nasz wojownik wykorzysta większość ciosów i technik przydatnych w zwarciu. 

Mortal Kombat X zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz na Xboksa 360. Premiera zaplanowana jest na przyszły rok.

Written By
More from Patryk

Porównanie graficzne Dark Souls II: Scholar of the First Sin na PlayStation 3 i PlayStation 4

Gracze lubią porównania graficzne, toteż przygotowano filmik zestawiający ze sobą Dark Souls...
Read More