Już za tydzień premiera Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution

Fani uniwersum Naruto w przyszłym tygodniu mają swoje małe święto. Najnowsza odsłona gier z tej serii będzie dostępna na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution to prawdopodobnie ostatnia odsłona serii na Xboksa 360 oraz PlayStation 3.
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution to prawdopodobnie ostatnia odsłona serii na Xboksa 360 oraz PlayStation 3.

Oficjalny dystrybutor Naruto Shippuden: Ultimate Storm Revolution w postaci firmy Cenega przypomina graczom o przyszłotygodniowej premierze tej gry. Nowa odsłona kultowej serii bijatyk po raz pierwszy w historii w polskiej wersji językowej pojawi się na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Wersja cyfrowa na komputery osobiste już wkrótce.

Za polską lokalizację tytułu odpowiada sam wydawca. Premierowy nakład Naruto Shippuden: Ultimate Storm Revolution, przy zachowaniu standardowej ceny, zostanie wydany w tzw. Edycji Rywali, w której poza grą znajdzie się film anime na DVD oraz zawartość do pobrania z trzema unikatowymi kostiumami. 

W ofercie wybranych sklepów, w limitowanym nakładzie, pojawi się także kolekcjonerska Edycja Samuraja, a w niej:
  • Premierowe wydanie gry
  • DLC z cyfrową zawartością w grze – unikatowymi kostiumami
  • Ekskluzywna, 17-centymetrowa figurka Naruto w zbroi samuraja
  • Kolekcjonerskie, metalowe pudełko do gry

Poniżej możecie rzucić okiem na jeden z udostępnionych przez producenta zwiastunów gry. Już wkrótce na łamach naszego portalu powinna pojawić się stosowna recenzja Naruto Shippuden: Ultimate Storm Revolution. Jesteście zainteresowani tym tytułem, a jeżeli tak, to po jaką wersję sięgnięcie?

Written By
More from Patryk

Rzućcie okiem na pierwsze kilkadziesiąt aut z Driveclub

Na serwisie imgur opublikowano zdjęcia pierwszych 35 samochodów, które dostępne będą w Driveclub....
Read More