Już za tydzień premiera Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution

Fani uniwersum Naruto w przyszłym tygodniu mają swoje małe święto. Najnowsza odsłona gier z tej serii będzie dostępna na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution to prawdopodobnie ostatnia odsłona serii na Xboksa 360 oraz PlayStation 3.
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution to prawdopodobnie ostatnia odsłona serii na Xboksa 360 oraz PlayStation 3.

Oficjalny dystrybutor Naruto Shippuden: Ultimate Storm Revolution w postaci firmy Cenega przypomina graczom o przyszłotygodniowej premierze tej gry. Nowa odsłona kultowej serii bijatyk po raz pierwszy w historii w polskiej wersji językowej pojawi się na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Wersja cyfrowa na komputery osobiste już wkrótce.

Za polską lokalizację tytułu odpowiada sam wydawca. Premierowy nakład Naruto Shippuden: Ultimate Storm Revolution, przy zachowaniu standardowej ceny, zostanie wydany w tzw. Edycji Rywali, w której poza grą znajdzie się film anime na DVD oraz zawartość do pobrania z trzema unikatowymi kostiumami. 

W ofercie wybranych sklepów, w limitowanym nakładzie, pojawi się także kolekcjonerska Edycja Samuraja, a w niej:
  • Premierowe wydanie gry
  • DLC z cyfrową zawartością w grze – unikatowymi kostiumami
  • Ekskluzywna, 17-centymetrowa figurka Naruto w zbroi samuraja
  • Kolekcjonerskie, metalowe pudełko do gry

Poniżej możecie rzucić okiem na jeden z udostępnionych przez producenta zwiastunów gry. Już wkrótce na łamach naszego portalu powinna pojawić się stosowna recenzja Naruto Shippuden: Ultimate Storm Revolution. Jesteście zainteresowani tym tytułem, a jeżeli tak, to po jaką wersję sięgnięcie?

Written By
More from Patryk

Firma Sony podnosi cenę abonamentu PlayStation Plus

Firma Sony jednak zdecydowała się podnieść cenę trzymiesięcznego abonamentu PlayStation Plus. To...
Read More
  • spore

    Gra jest do kupienia za 134 zł na inexus . Pl na PC